Ogladanie satelitarnej TV na kompie

Witam mam maly problem posiadam karte telewizyjna w swoim kompie oraz karte graf z wyjsciem vivo.Wiem ze mozna jakosc przechwycic video na kompa…z magnetowidem bez problemu sie polaczylem za pomaca zlacza antenowego i moglem ogladac filmy w kompie …jednak w przypadku satki mi to nie wychodzi… aha modulacja sygnalu do karty gr na vivo tez mi nie wychodzi nie wiem co robie zle …pomozcie prosze

Witam.

ogladanie - to chyba oglądanie,

satak - to chyba telewizja satelitarna,

kamp - to chyba komputer,

Poza tym :

jeżeli już to z WEJŚCIEM (Video In) i WYJŚCIEM (Video Out) od tego ten skrót VIVO.

No ale do rzeczy.

Z tunera satelitarnego (jeśli ma modulator) to albo na magnetowid albo bezpośrednio na kartę TV (In). Z magnetowidu z wyjścia TV Out na kartę telewizyjną. Jeśli natomiast sygnał ma wejść na kartę VIVO to musi to być zrobione poprzez czincz Video. Wtedy z tunera satelitarnego jeśli ma Euro złącze to trzeba kabel Euro + czincze (wideo, audio) i podłączyć czincz wideo do karty VIVO - Video In. Reszta to ustawienia.

Pozdrawiam : Marian

sorki za bledy ale szybko pisalem… malo co zrozumialem ale zacznijmy od zwyklego przekazu telewizyjnego …kabel euro z telewizorka ciagne do karty graficznej i wtykam koncowke s video do niej …czy juz powinienem miec obraz telewizji ??

Witam.

Zacznijmy po kolei. Opisz dokładnie wszystkie WYJŚCIA i WEJŚCIA (Euro, czincz, S-wideo, zwykłe z modulatora), które są w telewizorze, magnetowidzie, tunerze satelitarnym, tunerze TV do PC-ta i karcie graficznej VIVO ?

Pozdrawiam : Marian

na karcie graficznej mam s video wyjscie wejscie …

na karcie telewizyjnej mam wejscie antenowe i A/V IN do ktorego mam przejsciowki na czincze no i aud out…

w tunerze mam 2 x euro wejscie wyjscie czincz wejscie wyjscie antenowe…w telewizorze mam czincze i euro

Witam.

1.Tuner satelitarny -> karta graficzna VIVO

kabel Euro - s-wideo : tuner satelitarny (WY EURO) do karty graficznej (WE s-wideo)

  1. Tuner satelitarny -> karta telewizyjna

kabel z modulatora tunera satelitarnego (WY ANT) do wejścia antenowego w karcie telewizyjnej (WE ANT). Należy ustawić w karcie telewizyjnej kanał UHF, na który nastawiony jest tuner satelitarny.

ok dziki bardzo za jasne wyltumaczenie … s video z karty in … oraz euro do tunera … ale ani virtual dub mi nic nie pkazuje a ni windowsowski movie maker…moze zly program ???