Ogłaszamy24 - problem z odświeżeniem ogłoszenia

Nie wiem czy dobry dział, w razie czego przenieście…
Mam problem z ogłoszeniami na ogłaszamy24. Może ktoś miał podobny.
Mam kilka kont po kilka lub kilkanaście ogłoszeń. Nie mogłem dodać więcej. Ostatnio założyłem nowe konto na nowym internecie i dodałem 20 ogłoszeń (poza domem). Wróciłem do domu, zalogowałem się na to konto i nie mogę już odświeżać starych ogłoszeń (od 4 dni). Mam tylko komunikat:
“Niestety nie można było ponowić tego ogłoszenia, ponieważ jest ono zbyt podobne do innego ostatnio dodanego przez Ciebie ogłoszenia. Możesz także dodawać ogłoszenia Wyróżnione oraz Premium.”

Wywaliłem już ogłoszenia z tego nowego konta ale nic to nie dało. Jak to naprawić? Kontakt ze stroną jest wiadomo zerowy. Zależy mi na tych ogłoszeniach a kasować ich nie chciałbym.

Strona jest jaka jest ale dobrze ogłoszenia się indeksują w wyszukiwarce.

Nie lepszy OLX?

No właśnie nie, a sprawa tyczy się własnie ogłoszeń które są odświeżane od kilku lat i mają kilka tysięcy wyświetleń.

Pewnie strona nie ma trybu wykrywania usuniętych zgłoszeń i ciągle gdzieś z bazy odczytuje to nowsze niewidoczne dla wszystkich poza skryptem.

mądrze mówisz tylko jak to ruszyć :thinking: albo jak długo to może trwać aż strona sama załapie?

Trudno powiedzieć jak nie zna się kodu.

Najgorzej jak już tylko są przelewy stałe i ktoś nie widzi o nich powiadomień, że bank pobrał opłatę z konta; a stronę ogarnęła sodoma i gomora (brak moderacji i administracji).

Skubańce odpisały na któreś zgłoszenie od razu:
“Dziękujemy za kontakt. W tym przypadku polecamy dodanie ogłoszeń premium
oraz wyróżnionych, które charakteryzują się większą widocznością bez
konieczności ich odświeżania.”
więc ktoś tam siedzi

Albo bot dopasowuje głupoty.

Z odpowiedzi wynika, że raczej jesteś na przegranej pozycji z pozycjonowaniem wieloletniego ogłoszenia.

A tak z doświadczenie myślisz, że to się odblokuje? Jak to możliwie kiedy?

Odblokuje się, jak zapytasz, “a dałbo się zamienić to ogłoszenie na premium?”. :slight_smile:

Dać to się da tylko wyświetleń wcale nie jest więcej

Wiesz, ja bym problem dostrzegał właśnie tutaj. Tzn. w Twoim podejściu. :wink:
Serwis udostępnia darmowe ogłsozenia, Ty Tworzysz x kont, zaspamowujesz go ogłoszeniami komercyjnymi i masz pretensje… a regulamin jest jasny:

Rozumiesz i zgadzasz się, że tworzenie wielu kont przez jednego użytkownika, jak i tworzenie kont przez jednego użytkownika dla innych osób lub podmiotów, bez naszej uprzedniej zgody, jest niedozwolone.

Czyli zaakceptowałeś, że te wszystkie multi konta może firma w dowolnym momencie zakmnać.
Jeżeli tak zalezy Ci na pozostałych, bo dobrze sie pozycjonuja, to radzę pogadać z właścicielem i nie liczyć na to, że będzie za free udostępniał Ci platformę. :wink:

A gdzie ja mam pretensje :stuck_out_tongue: pytałem czy da radę to rozwiązać jakoś z mojej strony na forum o tych tematach :slight_smile: właśnie w tym jest cały pic że dogadać się z nimi nie idzie bo nie odpisują a właściciel chyba na Cyprze :stuck_out_tongue: premium dodane i od w wczoraj 5 wyświetleń…

Firma na Cyprze, właściciel w PL pewnie. :wink: A na powaznie poczekaj chwilę, czy po odswieżeniu nie poprawi się. Btw. nie zmienił sie url po zmianie na premium?

Właśnie czekam już od piątku. Aż tak to nie sprawdzałem :thinking: nie różni się zbytnio od innych ogłoszeń które są dodane. Adres strony / jakieś numery / i tytuł ogloszenia

Heja, odświeżanie dalej nie działa, cały czas ten sam komunikat.
Jak myślicie, czy coś da radę wywalenie paru ogłoszeń ze starych kont?
Na głównym (na którym mi zależy najbardziej) są 23 ogłoszenia i kolejno na innych 16,9 i 10?

Czy możliwe że coś tak się zacięło że by trzeba wszystko wywalić?
Usunięcie tych na nowym koncie, co wszystko zablokowało nic nie dało wcześniej :expressionless:

Jakby co to ogłoszenia po 2 miesiącach się usunęły ze wszystkich kont. Na pierwszym już można było wstawić 20 nowych ogłoszeń. Narazie tyle, może za dwa dni będzie można wstawić na drugim koncie lub też nie.

Nie no kurde, to są jakieś jaja. Dzisiaj chcę odświeżyć po 2 dniach a tu znowu:
“Niestety nie można było ponowić tego ogłoszenia, ponieważ jest ono zbyt podobne do innego ostatnio dodanego przez Ciebie ogłoszenia. Możesz także dodawać ogłoszenia Wyróżnione oraz Premium.”
Co oni mają za blokady dziwne.