Ogłaszamy24 - problem z odświeżeniem ogłoszenia

Nie wiem czy dobry dział, w razie czego przenieście…
Mam problem z ogłoszeniami na ogłaszamy24. Może ktoś miał podobny.
Mam kilka kont po kilka lub kilkanaście ogłoszeń. Nie mogłem dodać więcej. Ostatnio założyłem nowe konto na nowym internecie i dodałem 20 ogłoszeń (poza domem). Wróciłem do domu, zalogowałem się na to konto i nie mogę już odświeżać starych ogłoszeń (od 4 dni). Mam tylko komunikat:
“Niestety nie można było ponowić tego ogłoszenia, ponieważ jest ono zbyt podobne do innego ostatnio dodanego przez Ciebie ogłoszenia. Możesz także dodawać ogłoszenia Wyróżnione oraz Premium.”

Wywaliłem już ogłoszenia z tego nowego konta ale nic to nie dało. Jak to naprawić? Kontakt ze stroną jest wiadomo zerowy. Zależy mi na tych ogłoszeniach a kasować ich nie chciałbym.

Strona jest jaka jest ale dobrze ogłoszenia się indeksują w wyszukiwarce.

Nie lepszy OLX?

No właśnie nie, a sprawa tyczy się własnie ogłoszeń które są odświeżane od kilku lat i mają kilka tysięcy wyświetleń.

Pewnie strona nie ma trybu wykrywania usuniętych zgłoszeń i ciągle gdzieś z bazy odczytuje to nowsze niewidoczne dla wszystkich poza skryptem.

mądrze mówisz tylko jak to ruszyć :thinking: albo jak długo to może trwać aż strona sama załapie?

Trudno powiedzieć jak nie zna się kodu.

Najgorzej jak już tylko są przelewy stałe i ktoś nie widzi o nich powiadomień, że bank pobrał opłatę z konta; a stronę ogarnęła sodoma i gomora (brak moderacji i administracji).

Skubańce odpisały na któreś zgłoszenie od razu:
“Dziękujemy za kontakt. W tym przypadku polecamy dodanie ogłoszeń premium
oraz wyróżnionych, które charakteryzują się większą widocznością bez
konieczności ich odświeżania.”
więc ktoś tam siedzi

Albo bot dopasowuje głupoty.

Z odpowiedzi wynika, że raczej jesteś na przegranej pozycji z pozycjonowaniem wieloletniego ogłoszenia.

A tak z doświadczenie myślisz, że to się odblokuje? Jak to możliwie kiedy?

Odblokuje się, jak zapytasz, “a dałbo się zamienić to ogłoszenie na premium?”. :slight_smile:

Dać to się da tylko wyświetleń wcale nie jest więcej

Wiesz, ja bym problem dostrzegał właśnie tutaj. Tzn. w Twoim podejściu. :wink:
Serwis udostępnia darmowe ogłsozenia, Ty Tworzysz x kont, zaspamowujesz go ogłoszeniami komercyjnymi i masz pretensje… a regulamin jest jasny:

Rozumiesz i zgadzasz się, że tworzenie wielu kont przez jednego użytkownika, jak i tworzenie kont przez jednego użytkownika dla innych osób lub podmiotów, bez naszej uprzedniej zgody, jest niedozwolone.

Czyli zaakceptowałeś, że te wszystkie multi konta może firma w dowolnym momencie zakmnać.
Jeżeli tak zalezy Ci na pozostałych, bo dobrze sie pozycjonuja, to radzę pogadać z właścicielem i nie liczyć na to, że będzie za free udostępniał Ci platformę. :wink:

A gdzie ja mam pretensje :stuck_out_tongue: pytałem czy da radę to rozwiązać jakoś z mojej strony na forum o tych tematach :slight_smile: właśnie w tym jest cały pic że dogadać się z nimi nie idzie bo nie odpisują a właściciel chyba na Cyprze :stuck_out_tongue: premium dodane i od w wczoraj 5 wyświetleń…

Firma na Cyprze, właściciel w PL pewnie. :wink: A na powaznie poczekaj chwilę, czy po odswieżeniu nie poprawi się. Btw. nie zmienił sie url po zmianie na premium?

Właśnie czekam już od piątku. Aż tak to nie sprawdzałem :thinking: nie różni się zbytnio od innych ogłoszeń które są dodane. Adres strony / jakieś numery / i tytuł ogloszenia