Ogłoszenie - Archiwum przemianowano na Śmietnik

Oczywiscie pomysł jak najbardziej popieram.

Hehe zobaczymy komu najbardziej schudnie licznik.

Uważam, że nazwa Śmietnik lepiej pasuje od nazwy Archiwum. Na szczęście zarejestrowałem się w 2005 roku i mało postów mi ubędzie (o ile będę się zachowywał) .

Mnie nazwa śmietnik się w ogóle nie podoba, jednakże przeznaczenie tego miejsce jak najbardziej tak.

Tylko, chciałbym poznać jakieś jasne zasady jakimi będą się kierowali moderatorzy przy przenoszeniu danego topicu do “śmietnika”.

Bardzo dobry pomysł, nie tylko ubędzie zbędnych tematów, ale również damy złapać oddech bazie danych forum.

P.S. Pytanie do liska ile na chwilę obecną liczy baza danych forum ( przed czyszczeniem) ?

Oczywiście regulaminowymi.

przychylam się do postów innych. również popieram pomysł i moje gratulacje

ta osoba co “wygra” mogłaby jakiś prezent otrzymać pod avatarem :roll: trzeba rozpoznawać takie osoby :slight_smile:

Mam nadzieję, że żartujesz - bo przecież schudną głównie liczniki tych

którzy zwracali uwagę na złamanie regulaminu

no tak żartuję. to by było zbyt okrutne gdyby weszło w życie :-o

Obecnie to jest 243.43 MB

W dziale Śmietnik są posty nie tylko bezwartościowe i “nabijające” licznik - a i osoby, które podawały linki do Regulaminu i komunikaty Moderatorów, którzy zamykali tematy. :smiley:

Widze,ze na pisaskownice zaczyna padac blady strach!!

Jesli jest taka mozliwosc to bardzo chetnie oddam wszystkie swoje posty(licznik) osobom ,ktore bedą jutro rozczarowane.Oczywiscie jesli jest taka mozliwosc i admini sie zgodzą !!

Gdzie to widzisz? :?

Gratuluję pomysłu.

Nie tylko tych - nie ma to jednak zadnego znaczenia.

Główną ideą wprowadzonej zmiany było rozdzielenie ziarna o

d plew. W dawnym Archiwum lądowało wszystko - tak zamknięte

tematy jak i przysłowiowe “skarpetki”.

Archiwum się rozrastało, wchłaniając przy okazji różne

“dziwności” - a i tak mało kto zaglądał.

a czemu jeszcze ten śmietnik nie jest opróżniony?

miał byc juz dzisiaj czysty :frowning:

Nie bój żaby, władza zaraz to zmieni ;).

Opróżnienie tego działu musi się odbyć w nocy ze względu na znaczne obciążenie serwera, tak że trzeba jeszcze poczekać.

Dobre pytanie, szczerze mówiąc jeszcze nie wiem, ale na pewno się dowiem :slight_smile:

Wydaje mi się, że to jest bardzo słuszna decyzja. Archwum to nie śmietnisko! Do archiwum czasami trzeba sięgnąć a na śmietnik to nie ma po co!

to rozumiem i miało to nastąpić z wczoraj na dzisiaj, tak zapowiedzaiała jedna z osób sprawującą władze na forum :stuck_out_tongue:

Wyczyszczenie działu Smietnik nastapi dzisiaj do godziny 24 na 100%