Ogłoszenie - Archiwum przemianowano na Śmietnik

Być może opóźnienie jest spowodowane tym,

że Ci którzy najwięcej stracą z licznika

tworzą jeszcze kopie zapasowe swoich postów :lol:

no i bardzo dobrze, wreszcie pożądek będzie na forum

osoby które sobie nabijały celowo posty beda miały za swoje bo i tak polecą ich posty a licznik troszeczker sie odchudzi

hehe niezłe :D:D

Nie sobie tworzą, ale zapisują je

na własnych dyskach.

To już ich sprawa - dopóki dyski wytrzymają :stuck_out_tongue:

to kiedy zostanie wyczyszczony ten dział smietnik?? miał byc do wczoraj :twisted:

jak byś nie zauważył, to jego zawartość troszkę się zmniejszyła, jedynie o ok. 25000 postów

Już jest przecież. :smiley:

gratulacje, o wiele lepiej jest teraz na forum :smiley:

I bardzo proszę o zaniechanie protestów

w sprawie utraty dużej ich ilości.

Widzę że co niektórzy to się chyba popłaczą po wyczyszczeniu śmietnika,ilość napisanych postów im drastycznie spadła.

niezłe to jest :wink: :wink: :wink:

Ja też to zauważam :hahaha: , mimo pochwał dla takiej zmiany :twisted:

:okulary:

Złączono Posta : 07.07.2005 (Czw) 22:18

To znaczy, że posty, które znlazły się w Archiwum były typu OT i jako takie już dawno powinny zniknąć :slight_smile:

A ciągłe patrzenie na licznik postów może spowodować wadę wzroku i to nieodwracalną :twisted: , tak więc proszę dbać o swój wzrok. :smiley:

:okulary:

Cała dyskusja OT :arrow: Cyberprzetrzeń

Paweł może zajmiesz się swoim licznikiem, bo jak ja się zajmę się kasacją Twoich OTów to ani połowa z niego nie zostanie :twisted:

Uważam, że pomysł usunięcia niepotrzebnych postów z działu “Śmietnik” jest znakomitym, bo niby po co takie posty mają zajmować miejsce? Dobra robota ;).

Czyli wszystkie wątki które z róznych przyczyn nie nadają się do publikacji. Po 14 dniach, automatycznie zostają kasowane.

Powinno być:

Czyli wszystkie wątki, które z różnych przyczyn nie nadają się do publikacji - po 14 dniach są automatycznie kasowane.

albo

Czyli wszystkie wątki, które z różnych przyczyn nie nadają się do publikacji (po 14 dniach są automatycznie kasowane).

asteriks czego się czepiasz ? :evil:

Nie czepiam się tylko zwracam uwagę, skoro tak gorąco propagujemy na forum akcję “Bykom - stop”. A poza tym koleżko jeśli masz uwagi to napisz mi je na PW a nie wstrzykuj bezczelnego OT.

to pisz na PW do tego kto tak napisał.

po 2

nie jestem żadnym twoim koleżkiem, kumasz ? :evil: :evil:

Nie udawaj Napoleona, bo nikt Cię pozna :smiley:

Swoją uwagę zamieściłem w odpowiednim topicu. Nie wiem kto napisał podtytuł działu.