Ogólna zmiana koloru

Chciałbym się dowiedzieć jak zrobić taki efekt, gdyż jest mi to potrzebne, a jakoś mi to nie wychodzi…

csredoj0.png

Chciał bym to zrobić z tego obrazka, jednak bardzo bym był wdzięczny za wytłumaczenie jak to zrobić w NIEBIESKĄ wersję

csludek1bezt322akucekll8.png

będę bardzooo wdzięczny za jak najszybszą pomoc…

Jeśli masz Fotoshopa to:

otwierasz zdjęcie> robisz nową warstwę a na niej niebieski kolor> zmieniasz krycie warstwy np: na overlay lub soft light> dodatkowo możesz się pobawić suwakiem opacity.

Ważne w jakim programie chcesz to otrzymać.

Photo Filtre -> Klikasz na pasku opcji Hue Variation i bawisz sie suwaczkami w prawo i lewo, patrząc na efekty.

Photoshop -> Ctrl + T. Otwiera Ci sie panel Hue/Saturation. Tu również bawisz sie suwaczkami w prawo i lewo, patrząc na efekty. Powodzenia :slight_smile:

W photoshopie używasz opcji Hue/Saturation, Levels, Color Balance i Curves - wystarczy pobawić się suwakami i znaleźć porządany efekt :slight_smile:

ok dzięki wielkie za pomoc :slight_smile: jakoś sobie poradziłem, nie tak fajnie jak jest to na tym czerwonym obrazku, ale i tak mi wystarczy :]

dobra masz tut:

  1. Robisz nową warstwe (ctrl+shift+N)

  2. wklejasz obrazek.

  3. robisz nowa warstwe

  4. malujes na wybrany kolor soft brushem (caly) na opacity 50-60 %! warstwe dajesz na color i wychodzi ci taki oto efekt.

ca6224be1f.jpg