Ogólne pytania GeForce 8800

  1. Jak zgładzić wysokie temp. tego modelu i czy wogóle idzie?

  2. Czekać na 8300 lub na 8600 lub na chłodzenie wodniste czy brac teraz (drugi raz kupowal nie bede) ?

  3. Jaka zasiłka pod core duo i ge forca , i ile ramu zeby nie byla ograniczona karta?

  4. bede bral w ferie nowego kompa - brac 8800 czy do gier na czasie w 2007 ujdzie 7900 512ddr3 z jakims zalmanem ? (jak juz gram u kogos w nowa gre bo u mnie na force2 nie idzie to kocham grac na full detalach ale nie moze mi ani razu zamulic)

pytanie offtopic 5. co to znaczy to wasze oc ?

pytanie offtopic 6. czy brac osobno chlodzenie do kompa czy jest w obudowie?

2 czekać bo wyjdzie coś mnie prądo-żernego

3 jakiegoś chifteca 450W lub wyżej

5 O/C overcolcking czyli podkręcanie

6 to zależy od odbudowy np te za ~300 zł mają cały zestaw wiatraczków a te za ~200 mają 1-2 wiatraczki i niekiedy słabe…

zamiast tych pytań określ sumę i wymagania-a konfig

wyniknie z uzgodnień

Wiatraki lepiej dokupić samemu np Fandery 120mm, kupuj budę z możliwością zamontowania takich wentyli z przodu i z tyłu. Zasilacz np Be-Quiet/Antec z mocną linią +12, na zasilaczu nie oszczędzaj.

Kartę kup jakiegoś 8xxx w tech 80nm będzie mniej grzała i pobierała, chłodzenia wodne do tych kart produkuje chyba tylko jedna firma i jak mieszkasz w Polsce to pewnie nie kupisz takiego bloczka, można zastosować inny, ale mosfety nie będą chłodzone.

Płytę kup jakąś na nforce 680i, minimum 2 gb ramu.

Tagan/ToPower/BeQuite 500-600W

Do każdego proca C2D dołączane jest BOXowe chłodznie, lecz można je oczywiście zamienić na coś lepszego.

Podaj dokładny cfg jaki złożyłeś.

Ewentualnie ile możesz przeznaczyć na samą bude.

Albo poczytaj coś konkretnego o GF 8800 w necie…

No jeszcze nie wiem dokladnie ile bede mial kasy tak wiec nie potrafie sie okreslic. A ta bude to trzeba sie pytac czy jest zmozliwoscia dokrecenia tych wiatrakow czy moze to gdzies pisze lub po prostu jakies wybrane modele sa?

W opisie najczęściej pisze ile jest “otworów” na wiatraczki.

Jak nie będziesz strasznie kręcił, to wystarczy kupienie lepszego chłodzenia na proca.

:D:D

Co do chłodzenia GeForce 8800 to EVGA wypuściła model ACS3 KO z wydajniejszym chłodzeniem, które chłodzi całą kartę.

http://www.overclockers.pl/index.php?subaction=showfull&id=1168000872&archive=&start_from=&ucat=1&

znalazłem już wersje water cooler BFG ale kosztuje ona 3 tysiące =) Wiec nie ma co jej brac

Witam!

Wstrzymaj się z tym 8800 póki co i na ten rok weź to:

http://icomp.pl/produkty.php?sid=karty_graficzne-311

Póki co są dostępne - przynajmniej tak wynika z info na stronie

Zobacz na OC tej karty i możliwości modowania!