Ogólne spowolnienie pracy i dziwne shutdowny


(Hasiunio) #1

Witam!

Posiadam laptopa Samsung RF511, Windows 7 64 bit HP. Od roku nie stosowałem żadnych konserwacyjno-optymalizacyjnych czynności. Jest z nim trochę problemów. Po pierwsze szybkość i jakość jego pracy diametralnie spadła. Zdarzają się sytuacje, że gram w jakąś grę albo surfuje po internecie z paroma programami w tle i ni stąd ni zowąd się wyłącza. Dodatkowo przed przeskanowaniem przez OTLA i Hijacka chciałem zrobić to moim Nortonem aczkolwiek nie udało mi się to. Program cały czas się crashował i nie rozpoczynał później pracy. Usunąłem również zbędne pliki z dysku. Co dalej?

OTL - http://wklej.to/UCy5Z

Extras - http://wklej.to/onGx4

Hijack - http://wklej.to/6PRQV

PS. Czy dwa programy do tworzenia sieci LAN (hamachi oraz Gameranger) zainstalowane naraz mogą powodować problemy ?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.


(Spandau) #2

Nie widzę tutaj aktywnej infekcji, użyj AdwCleaner z opcji Delete (zamknij wcześniej wszystkie przeglądarki przed użyciem narzędzia) otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html#p3090080 pokaż raport z tej operacji na forum.

Ale mamy w raporcie Extras.txt następujący błąd

A to już problem z przegrzewaniem. Przeniosę temat do działu Hardware. Podaj odczyty temperatur oraz dokładne dane na temat Twojego sprzętu.


(Hasiunio) #3

raport z AdwCleanera - http://wklej.to/CyHVY

raport z Everesta (komputer - podsumowanie oraz czujnik) - http://wklej.to/VxyaG

Nie wiem dlaczego w raporcie z Everesta pojawiły się te wszystkie debugi - nie znam się na tym dlatego wszystko zostawiłem.

Pozdrawiam :slight_smile: