Ogólny problem dotyczący poprawnego funkcjonowania komputera

Witam, mam sporo do opisania w tym temacie ale postaram się to maksymalnie skrócić żeby było to w miare czytelne i nic się nie pogmatwało.

Więc tak:

1a. Gdy klikam prawym na jakąkolwiek ikone na pulpicie i na cokolwiek znajdującego się na którymś z dysków, komputer myśli jakieś 5 sec, po czym wszystko nagle znika na kolejne 5 sec, (przez ten czas widzę tylko tapetę) i ikony znów się pojawiają (gdy klikne prawym na puste miejsce to jest w porządku, nic takiego się nie dzieje).

1b. Na pulpicie bądź gdziekolwiek na dysku gdy używałem skrótów ctrl+c, ctrl+v, shift+delete itp, zachodziła taka sama reakcja jak wyżej opisałem. Dodatkowo gdy przerzucam cokolwiek ręcznie do kosza następnie klikam “opróżnij kosz” dzieje się to samo co opisałem powyżej.

Dodam iż w przeglądarce skrót ctrl+c tak jak ctrl+v działa poprawnie.

  1. To co mnie najbardziej irytuje czyli nie mogę za nic (poprawnie) otworzyć “Mój Komputer” jedynie pokazuje się latarka na środku okna “Mój Komputer” i tak sobie świeci przez cały czas. To zaczęło się dziać jakieś 3-4 dni po problemie nr 1. Dodatkowo gdy ten problem występuje nie mogę otworzyć np Przywracania systemu, Utworzyć nowego urzytkownika, Nie działa masa programów w tym chociażby Medieval II, na którego naszła mnie chęć, nie mogę również poprawnie zamknąć Systemu zawsze muszę go resetować bądź wyłączyć Power switch’em. Zdaaaarza się co prawda ostatnio coraz to sporadyczniej, (Jedynie po resecie) że “Mój Komputer” otwiera się normalnie wtedy wszystkie programy działają poprawnie w tym chociażby Medieval II, dlatego dziś np siedze pare już godzin, włączam i wyłączam komputer, i jeszcze mi się nie udało trafić tego “poprawnego” otworzenia systemu. Oczywiście nawet jeśli za którymś razem “Mój Komputer” otworzy się normalnie i wszystko wydawało by się być w normie, problem nr 1 nadal występuje.

  2. Próbowałem już zrobić formata ale zwyczajnie się nie da, gdy podczas uruchamiania systemu naciskam F12 i pokazuje się bios i prosi abym wybrał z czego ma boot’ować nie moge NIC zrobić, w takim wypadku pozostaje jedynie reset kompa. Gdy chce wejść w tryb awaryjny również nie ma takiej opcji, po mashowaniu klawisza F8 nie mam możliwości wyboru po prostu windows odrazu sam startuje jako normalnie uruchamiany.

Mój system to Win Xp Pro SP3, robiłem mase skanów w poszukiwaniu wirusów za pomocą AVG który potem przestał działać więc pobrałem Avasta, wszystkie które zostały wykryte, usunąłem ale śmiem wątpić że jednak coż zainfekowanego pozostało na dysku.

To nie jest koniec problemów ale te 3 są w tej chwili priorytetem.

Prosiłbym ogromnie o jakąkolwiek pomoc ponieważ na prawdę kończą mi się pomysły a i tak nie było ich wiele… (+ szukałem rozwiązania na google ale nie znalazłem podobnego problemu a naprawdę odwiedzałem każdą stronę z tematem typu “Problem z Mój Komputer”…)

Z góry dzięki : )

Podaj log z OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html .

To może wskazywać też na uszkodzony dysk… pobierz HDTune http://www.dobreprogramy.pl/HD-Tune,Pro … 12177.html .

Podaj screena z zakładki Health. W zakładce Error Scan kliknij Start Scan (nie zaznaczaj opcji Quick Scan) i po ukończeniu skanowania również podaj screena.