Ogonki w WinAmpie

winamp2uq.jpg

Czy jest jakiś sposób na to aby tytuł utworu zawierał polskie znaki?

Jak widać nie ma problemu z literką Ę bo jest zamieniona na E ale Ł w ogóle się nie pojawia…

no raczej nie zmienisz tego bo te literki są jakby obrazkami, a nie tekstem - chyba żebyś nazmieniał w tym skinie parę rzeczy ręcznie :smiley:

Ale co i jak ?? :stuck_out_tongue:

no normalnie.

wchodzisz w Skins>Winamp Modern>

i jak się nie mylę to w folderze “player” musisz wyedytować któryś z obrazków, aby było widać tytułowe ogonki :wink:

Na pewno mówimy o tych samych ogonkach?

tak. ponieważ tobie chodzi o te:

winamp2uq.jpg

a to są przesuwające się bitmapy (przynajmniej tak mi się wydaje) :?

No i dobrze stranded kumałeś, że to są bitmapy. 8)

Wszystko jest zależne od rodzaju skóry, a prosty przepis na odpowiednią konfigurację znajdziemy tu: :slight_smile:

http://forum.centrumwinamp.pl/viewtopic … kie+litery

Dzięki serdeczne :slight_smile:

Przy okazji zapytam o jeszcze jedną rzecz dotyczącą WinAmpa.

Gdzie można wyłączyć okienko “biblioteka”. Pojawia sie ono przy każdym uruchomieniu winampa. W opcjach szukałem ale niestety nie znalazłem (być może jest to podobnie ukryte jak bitmapy…)

Główne menu -> View -> Media Library (należy odptaszkować)! :slight_smile:

biblioteka8np.jpg

Jeśli o to chodziło to nic to nie daje. Po zamknięciu i ponownym otwarciu WinAmpa biblioteka znów się otwiera…

Widzę, że masz wersję 5.02 - a ja jeszcze jestem przy jedynce!

Ale to w sumie bez znaczenia. :slight_smile:

U mnie - odptaszkowanie tego skutkuje zniknięciem okna nawet przy powtórnym włączeniu Winampa. 8)

Czyli trzeba pójść głębiej, czyli do Preferencji i następnie do Media Library.

I tam po kolei posprawdzaj sobie ustawienia w poszczególnych zakładkach. Może coś Cię naprowadzi. W swojej wersji mam 5 zakładek.

Nie za bardzo sobie wyobrażam wrzucanie tu pięciu screenów… :twisted:

Przepatrz sobie te ustawienia; a jak do niczego nie dojdziesz - to Ci najwyżej ręcznie wpiszę te, które mam zafajkowane. Dużo tego nie ma.

Myślę, że pomimo innej wersji - opcje będą bardzo zbliżone, jak nie identyczne.

Gorsze, że mam po angielsku - ale domyślisz się analogii. :lol:

Bo innych myków odpowiedzialnych za library - w Winampie nie ma. :frowning:

Mam najnowszą wersję 5.08 :slight_smile:

Mam 4 zakładki…

Najciekawsze jest jednak to, że po odptaszkowaniu wszystkiego, biblioteka i tak sie uruchamia…