Ogóny bład kompilatora!

(Maria782) #1

Antywirus ESET Smart Security 3.0.642.0 nie może pobrać aktualnej bazy wirusów.Ładuje 0/1, łączy się a potem przerywa i wyskakuje monit:Ogólny błąd kompilatora! !!

(Czyro12) #2

No właśnie.

Ja też używam antywirusa ESET SMART SECURITY tylko że wersję:3.0.669.0

i mam tak samo! !!

na początku było dobrze...

HELP!HELP!HELP!

(system) #3

Ja mam wersje 3.0.672.0 i ten sam problem się pojawia.

(system) #4

Podajcie logi z HiJack This, lub zmięcie wersje NOD'a.

(Master Lex) #5

Ja również to mam, wydaje mi się zatem, że to nie jest indywidualny powód, tylko nawaliło coś u nich.

U mnie ostatnia aktualizacja to 9.07.2009, i po Waszych wiadomościach, wnioskuję, że jest u Was tak samo.

Wydaje i się, że na razie powinniśmy jeszcze poczekać. Może warto sprawdzić na stronie NOD'a czy nie donoszą o jakiejś awarii.

(Spekalski) #6

Mam wersję 3.0.642.0 tego programu i mam ten sam problem. do dzisiaj nie mogę pobrać aktualizacji. Tym samym programem podzieliłem się kiedyś ze swoim szwagrem i jemu do wczoraj wyskakiwał też ten błąd. tylko, że jemu wczoraj się baza wirusów zaktualizowała a ja nie mogę jej zaktualizować choć próbowałem kilka razy. Nie mam pojęcia co jest grane. Jeśli jest ktoś w stanie pomóc to będę dozgonnie wdzięczny

-- Dodane 16.07.2009 (Cz) 9:43 --

Wczoraj wieczorem chyba udało mi się rozwiązać ten problem. Odinstalowałem program, zainstalowałem go ponownie i po zresetowaniu kompa zrobiłem skan. Automatycznie zaczął pobierać aktualizację. Tylko pobrał jakąś starą nie wiedząc czemu. Ale potem wykonałem aktualizację ręcznie i pobrała się aktualna z dnia wczorajszego. Zobaczę jak dalej się będzie program zachowywał i napiszę na forum. Próbowałem skorzystać z rady kolegi wyżej z logów z HiJack This ale dla mnie to zbyt wysoka szkoła jazdy, aż taki zaawansowany nie jestem więc wybrałem ta drogę.

(Dalmatius) #7

Wydawało się to banalne, ale rzeczywiście, reinstalacja programu rozwiązała problem, bynajmniej na razie.

Moja wersja pr. - 3.0.669.0. Początkowo małe kłopoty z aktualizacją, ale po 3-ciej chyba próbie ruszyło. Zaktualizował się do wersji 4248 (20090716).

Dzięki sibi26...