Ograniczenia widoczności postów znajomego na Facebooku

Mam dobrego znajomego, który cały czas zagraca mi tablicę różnymi rzeczami. Bardzo go lubię i nie chcę go usuwać ani blokować. Czasem wrzuca takie rzeczy, że po prostu mi wstyd. Czy można zrobić coś takiego, że to co wrzuca mój kolega będzie widoczne tylko dla mnie i dla niego? Ta aby reszta moich znajomych nie widziała tych postów?

Dzięki za pomoc :wink:

Tak, musi zdefiniować listę odbiorców w której będziesz tylko ty. Wiem, że nie o to ci chodzi, bo ze swojej strony nic nie możesz zrobić, jedynie odhaczyć jego powiadomienia.

Możesz jeszcze w ustawieniach ograniczyć widoczność postów wrzucanych przez twoich znajomych wyłącznie do ciebie (lista wyboru “Określ, kto może widzieć posty publikowane na twojej tablicy” lub jakoś tak) , ale to wpływa na wszystkich wrzucających coś u ciebie…

Rozumiem, że go lubisz i nie chcesz mu robić przykrości ale jeśli to są rzeczy, z powodu których ci wstyd, to powinieneś jednak albo post od razu usuwać (po pewnym czasie zrozumie, że to co wrzuca nie jest mile widziane) albo usunąć takiego znajomego ( wierz mi, to wcale nie boli…) bo z czasem może być coraz gorzej. Pamiętaj, że inni też to widzą i oceniają po tym nie tylko jego ale i ciebie…

Inna opcja to zwyczajnie poprosić go by takich rzeczy u ciebie nie publikował :slight_smile: Jak nie pomaga to jednak zrobić tak, jak pisałem wyżej… Wierz mi, naprawdę nie opłaca się pozwalać znajomym na zbyt wiele