Ograniczenie dostepu do internetu

czy jest jakis program do blokowania dostepu do rejestru z zmian w nim, chodzi mi o to ze wprowadzam ustawienia w firewalu outpost firewall co do zasad dostepu do internetu ale zawsze jest mozliwosc wylaczenia uruchomiania tego programu wraz z systemem, macie moze jakies propozycje jak mam rozwiazac ten problem

Chodzi ci o monitoring aby osoba np nie wchodzila na zakazane strony i o zapobieganie zmian w rejestrze przed wirusami?

nie, chodzi mi o to zeby nikt nie mogl wylaczyc outposta ani zmieniac ustawien, bo jesli usunie outposta z programow ladowanych automatycznie razem z systemem i uruchomi komputer ponownie to outpost przestanie dzialac

Jesli w Twoim przypadku ktoś jeszcze używa komputera to musisz utworzyc osobny profil z kontem o ograniczonych uprawnieniach dla tej osoby. Mam nadzieje , ze wiesz jak utworzyc konto z ograniczonymi uprawnieniami.

A tu podam wskazowke:

Jak utworzysz konto z ograniczonymi uprawnieniami to zaloguj sie na konto uzytkownika, ktoremu chcesz zabronic dostepu do aplikacji np firewalla.

Kliknij START > Uruchom wpisz regedit. Rozwin galaz HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Policies. Zaznacz klucz Explorer. Z menu Edycja wybierz Nowy i Wartosc DWORD. Nadaj je nazwe jako DisallowRun i wcisnij ENTER. Kliknij dwa razy na utworzona wartosc (DisallowRun). W pole dane wartosci wpisz 1 i kliknij OK.

Z menu Edycja wybierz Nowy i Klucz. Kluczowi nadaj nazwe DisallowRun. Kliknij na nowo utworzony klucz. Z menu Edycja wybierz Nowy i Wartosc ciagu. Wartosci nadajemy 1. Kliknij dwa razy na nowa wartosc. W pole Dane wartosci wpisz nazwę pliku wykonywalnego aplikacji, ktorej chcesz zablokowac np. outpost.exe i klikasz Ok. Zamknij Edytor i zrestartuj komputer. Uzytkownik nie bedzie mial mozliwosci uruchomic i usunac aplikacje.

start>uruchom i wpisz gpedit.msc tam powinieneś to znaleźć :wink: