Ograniczenie lub brak dostępu do sieci

Mam taki mały problem. W skrócie: mam nowy router TP-LINK TL-WR704N,stworzyłam swoją sieć i dwa laptopy się łączą z tą siecią przez Wi-fi. Sedno sprawy: chciałam ustawić tą moją sieć na komputerze stacjonarnym. Przy podłączeniu wyskoczył mi komunikat: System Windows nie może odnaleźć certyfikatu do zalogowania użytkownika w sieci xxx. Znalazłam gdzieś na forum, że należy w panel sterowania/połączenia sieciowe/połączenie bezprzewodowe/właściwości/sieci bezprzewodowe/właściwości/uwierzytelnianie odznaczyć “włącz uwierzytelnianie metoda IEEE 802.1x dla tej sieci”. Odznaczyłam to i teraz przy połączeniu z siecią jest komunikat : ograniczenie lub brak dostępu, i nie ma internetu niestety. Karta sieciowa zewnętrzna ASUS. Windows XP i nie jestem pewna czy jest oryginalny gdyż już trochę lat ma ( przeżył moją siostrę, mnie, drugą siostrę i teraz ma być dla mamy ;p) Pomóżcie.

Pozdrawiam :slight_smile:

baska1607 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038