"Ograniczenie lub brak łączności" - Problem

Witam użytkowników dobreprogramy.pl!

Z tydzień temu, w wyniku upałów spaliła mi się karta graficzna. Wykonałem dwa formaty w celu upewnienia się czy to nie wina wirusa lub sterownika. No niestety okazało się, że karta do wymiany. Dziś zakupiłem kartę graficzną, ucieszony uruchomiłem komputer, łączę się z siecią… pobiera adres IP i pobiera… pobiera… pobiera… i w końcu pojawia się nieszczęsny komunikat o ograniczeniu lub braku łączności. Dodam, że przed formatami wszystko chulało, aż miło. W wyszukiwarce sieci, znajduje tą moją, ale nie chce się połączyć. A sieć w moim domu jest tak skonstruowana. W jednym pokoju znajduje się Komputer - Serwer, do którego przez LAN podłączony jest modem DSL 600EW. Potem sygnał jest rozsyłany drogą Wi-Fi do reszty komputerów. Dodam jeszcze, że na laptopie internet chula aż miło, lecz na moim komputerze nie chce. Yhm, istotną rzeczą może być także to, że telefon też nie chce się połączyć z siecią. Może to ma jakiś związek? Mhm… Podam jeszcze konfigurację mojego komputera: Procesor Intel Dual Core 2.00 Ghz, Geforce 8600 GT, 3GB RAM, zasilacz ModeCom 350W. Próbowałem ręcznie wpisać IP, Default Gateway oraz DNS. Komunikat o ograniczeniu lub braku łączności zniknął, lecz internet nie działa. Dołączam dodatkowo zrzut ekranu, ze strony konfiguracyjnej mojego routera. Karta sieciowa jaką posiadam to: Ralink RT2500 Wireless LAN Card. Internet mam od Netii 2Mb

07762047786993558117_thumb.jpg

Zrzut ekranu, strony konfiguracyjnej routera

Proszę was o pomoc! Jeżeli będą potrzebne dodatkowe inforcje, piszcze proszę, a ja je podam. Jeżeli było, bardzo przepraszam, lecz ani tutaj używając funkcji “Szukaj”, ani na google nie znalazłem rozwiązania swojego problemu.

Hej,

:arrow: Jakie zabezpieczenie sieci jest stosowane - WEP, WPA, itp??

:arrow: Czy łącząc się z siecią, system pyta się o hasło sieciowe??

:arrow: Jakiego systemu operacyjnego używasz??

Pozdrawiam,

Dimatheus