Ograniczenie lub brak łącznosci

Na jednym z komputerów sieci LAN w polączeniu sieciowym jest ograniczenie łącznosci. Przeszkadza to w niektórych grach… Wyłaczyłem niby zabezpieczenia windowsa ale nic nie pomogło. Na drugim kompie jest wszystko ok. Co mam z tym zrobic? Z góry dzięki

Złączono Posta : 18.04.2006 (Wto) 19:25

Mam jeszcze pytanko… Jak udostępnic internet radiowy na drugi komputer? Internet jest radiowy i bezpośrednio podłaczony do karty sieciowej jednego z komputerów. Czy moge go udostępnic podobnie jak udostępnia sie foldery?

kilka mozliwosci:

1.ustaw odpowiednio adres IP komputera, maske sieci itp,

  1. sprawdz czy nie jest przypadkiem uszkodzona karta sieciowa lub port na koncentratorze

  2. czasem zdarza sie ze urzywajac kiepskich koncentratorow nalezy na karcie wymusic polaczenia 10 mbit/half duplex

mam polaczone ze soba dwa komputery, adresy ip itp. ustawilem na automtyczne, nie wiem co tam wpisac zeby bylo dobrze.Administrator zgodzil sie na rozlaczenie internetu na dwa komputery ale nie wiem jak to zrobic

Jeżeli masz , OGRANICZONE LUB BRAK ŁĄCZNOŚCI " to zgłoś to do administratora ponieważ jest to awaria servera lub rozdzielacza na innych użytkowników. :wink: :wink: :wink:

Złączono Posta : 02.05.2006 (Wto) 23:32

kup sweetcha ( słicza ), on pozwala na rozdzielenie internetu na wielu użytkowników. 8)