Ograniczenie prędkości w NEO

Witam. Mam Neo+ podzieloną na 4 komputery przez router. W ostatnim miesiącu jeden użytkownik nie zapłacił swojej część abonamentu. Chciałbym mu ograniczyć szybkość ściągania danych z internetu (mogę go przecież calkowicie odpiąć, ale Zakład Energetyczny też nie odcina energii jak ktos nie zapłaci za jeden miesiac), a jeżeli to nie pomoże to odetne go. Czy znacie jakis program do ograniczenia szybkości temu kolesiowi?? Z góry dziękuje. Pozdrawiam :smiley:

P.S. UPS, zamiast umieścić ten temat w Poszukuje, to umieściłem go w Problemach. Małe przeoczenie. Sorry :slight_smile:

Jedynym programem do ograniczania transferu który przychodzi mi do głowy jest Netlimiter, można nim ograniczyć DL i UL, ma on opcje local i internet więc może to local pozwoli ci na ograniczenie komuś prędkości. Pewien nie jestem, ale zawsze możesz spróbować :lol:

http://www.netlimiter.com

Zaraz OTy polecą w kosz :evil:

Więc może wróćmy do tematu topica ??

I nie jest to tylko moje pobożne życzenie :wink: :wink: :wink:

Update:


I słowo stało się ciałem :wink:

Hmmm…ale czy trzeba jakiś program ??

Może można zrobić zakłucenia w jego łączu aby zmniejszyć prędkość ??

Nie wiem. :?

A w jaki sposób ?? :shock:

Spróbuje Netlimiterem. Mam nadzieje, ze nie jest to zbyt skomplikowany program w obsludze. A co do tego zrobienia zakłócenia na łączu to nie jest wcale taki głupi pomysł, trza tylko wiedzieć jak to zrobić. :slight_smile:

Ja mialem zle polaczone kabelki i strasznie mi zamulal net.

moze temu gosciowi tez tak zrobic…