Ograniczenie szybkości łącza

Podczas, kiedy ja gram sobie w CS, CoD siostra wczytuje strony na swoim laptopie lub ogląda filmy i szału dostaje kiedy mam ping 500, bo grać się nie da. Mam zamiar potajemnie “wkraść” się do jej komputera i ograniczyć prędkość internetu, tylko nie wiem jak, jakimi programami. Na laptopie jest system Windows Vista. Siostra używa przeglądarki Google Chrome.

Spory w rodzinie najpierw powinno rozwiązywać się polubownie :roll:

jakie masz łączę, jest co ograniczać?

do limitowania może posłużyć netlimiter lub netbalancer (wydają mi sie proste w obsłudze) , ale nie wiem czy w tym wypadku to będzie opcjonalne rozwiązanie.

jest program którym możesz jej totalnie odciąć neta :smiley: ale nie wiem czy jego nazwę powinienem podawać, swego czasu w internacie trochę się nim bawiłem z kolegami :smiley:

@up - NetCut - miałem kiedyś neta 512 kb/s i cokolwiek moja siostra nie zrobiła,czy to youtube czy głupi blog to ping 1300 :wink:

Teraz mam 30 mb/s więc tego problemu nie ma. Autor tematu też pewnie ma mniej niż 1 mb/s

Internet mam 1 mb z neostrady, a całkiem neta umiem odłączyć, lecz wtedy siostra idzie do rodziców i wiadomo co dalej…