Ograniczenie transferu w sieci LAN

Witam, jestem użytkownikiem radiówki (256kb/s :frowning: XXI wiek?! ) i grałem ostatnio przez sieć (lan) z kolegą w gre. Wszystko chodziło pięknie, ping ~10ms , ale admin zablokował mi przesyłanie danych w sieci lokalnej. Mówił że za dużo pakietów leci i zapycha sieć. Rzeczywiście bardzo dużo pakietów ode mnie wychodziło , a przeciez gry potrzebuja przepustowości nie większej niż 10kB/s .Przez internet wiadomo jak sie gra o normalnej porze na radiówce. Stąd moje pytanie , czy da się ograniczyć jakoś transfer w sieci LAN? Chciałbym żeby mi to odblokował ( nie moge nawet spingować nikogo z użytkowników ) , a chce wiedzieć czy jest taka możliwość , bo pewnie powie że nie ma, nie idzie itp.

Zobacz w umowie, którą zawarłeś z operatorem, czy jest coś na temat dopuszczalnej ilości pakietów wysyłanych :o , jeśli nie, to wydaje się, że facet ewidentnie łamie warunki umowy…

nic nie ma na ten temat , z tymi pakietami chodzi o to , że niby zapychają wewnętrzną sieć , i przed rozmową z nim chciałbym wiedzieć czy admin mógłby po prostu “przyciąć” transfer w sieci LAN. Bo nie potrzebna mi jest duża przepustowość , a grając w gre nie wiem czemu leci tak dużo pakietów.

Niech postawi sobie wydajniejszy serwer, a nie zwala na użytkowników problemu z przepustowością sieci. Jest program, kosztuje około 30zł,“CfosSpeed”, który (podobno), usprawnia przesyłanie, ale działa z pojedyńczym komputerem. Nie wiem jak to zadziała w twoim przypadku.