Ograniczenie w wielkości obrazu ISO?

problem wygląda następująco:

stworzyłem obraz płyty DVD wielkości ok 2,3 GB i Nero nie chce wypalić tego jako zwykłego ISO tylko każe przejść na opcje UDF cośtam cośtam.

zawartość obrazu to prezentacja DVD i po wypaleniu w formie UDF WinDVD nie daje rady tego otworzyć.

wie ktoś może co z tym fantem zrobić? dodam tylko że obraz ISO wielkości 1,6 GB nero wypalił bez problemów. zastanawiam się więc czy jest jakieś ograniczenie w wielkości obrazu ISO w nero i jeśli jak to jakim programem da radę wypalić obrazy ISO większe niż 2 GB.

dzięki!!

A jaki masz system plików na dysku twardym???

Choc 2 GB mówisz. :?

ISO ma ograniczenia do 2GB i o ile wiem tego nie przeskoczysz.

Wydawało ci sie. ;]

źródło : http://www.fnt.pl/lofiversion/index.php/t14160.html

do Lazikara:

system plików na dysku zewnętrznym (bo tam jest obraz) to FAT 32 (na twardym w kompie jest NTFS)

do Pumy:

jak napisałem w pierwszym poście, próbowałem wypalić ten obraz jako UDF i choć się udało to WinDVD nie daje rady tego otworzyć (obraz jest prezentacją DVD)

Złączono Posta : 29.10.2005 (Sob) 15:59

najnowsze wieści z frontu:

próbowałem opcji wypalania w trybie UDF z zaznaczoną opcją “wymuś zgodność z DVD video (wymagane do Xbox TM)” ale nic z tego nie wyszło.

stacjonarny odtwarzacz dvd wyrzuca komunikat: disc error.

tak się zastanawiam czy przekopiowanie tego obrazu na dysk z innym systemem plików coś pomoże? a może jakiś inny zmyślny program…

tak czy inaczej dzięki za zainteresowanie i pomoc

Złączono Posta : 29.10.2005 (Sob) 21:52

problem się rozwiązał. chłopaki na cdr info poradzili użyć Deamon Toolsa, otworzenie obrazu płyty w wirtualnym dysku i następnie skopiowanie jej używając nero.

podziałało i wszystko chodzi dobrze :))

pozdrawiam