Ograniczona prędkość pobierania

Witam, mam Internet z Multimedia SA. Wcześniej (przed ograniczeniem prędkości, przynajmniej tak mi się wydaje że tak się stało) moja prędkość pobierania plików wynosiła 125kb/s przy internecie 1mb/s. Czy istnieje jaka kolwiek możliwość “odblokowania” poprzedniej prędkości pobierania? Proszę o szybką odpowiedź. :wink:

To znaczy co,miałeś 1Mb/s a teraz ile masz?Z czego wynika to ograniczenie prędkości?Wybrałeś tańszą opcję a chcesz mieć to co przedtem za wyższą cenę?Napisz dokładniej o co Ci chodzi.

O to chodzi że mój internet działa 10 razy wolniej, prędkość wysyłania/pobierania danych jest wolniejsza…! Nie zmieniałem umowy, po prostu (chyba) wyczerpałem limit przesłanych danych (co dziwne nie było nic o tym w umowie:|). Teraz chce żeby mój internet działał tak jak wcześniej. Dalej nie zrozumiale?

Jak w umowie nie jest nic wspomniane o limitach pobierania danych to dzwoń do Multimedii z reklamacją.

Przejrzałem ofertę i widzę,że jednak jakieś limity tu są.Jeżeli przekroczyłeś limit to prędkość spadła i nie ma możliwości powrotu do poprzedniej prędkości przed rozpoczęciem następnego cyklu rozliczeniowego.

Tyle że ja mam z podziałem na bodajże 5 komputerów, Używam tego internetu na 2 jednostkach w domu… tutaj nie ma limitów (stara umowa z 2003 roku). Zadzwoniłem do nich i standardowa odpowiedź: “U nas wszystko działa poprawnie…”. Czyli mam sobie dać spokój do końca miesiąca ?;\ A tak na marginesie zdarzyło mi się to pierwszy raz albo przynajmniej teraz to aż tak odczuwam…