Ograniczone konto a automatyczne aktualizacje

W koncie administratora wyświetla się taki dymek z paska że są dostępne aktualizacje, ciekawy jestem czy jest jakiś sposób żeby taki dymek wyświetlał się na moim koncie z ograniczeniami - kombinowałem trochę i nie mogę znaleźć na to rady. Z konta z ograniczonymi uprawnieniami korzystam dla bezpieczeństwa i nie chce mi się co rusz sprawdzać czy są jakieś aktualizacje np Windows defender otrzymuje aktualizacje swojej bazy szkodników właśnie poprzez windows update, takie aktualizacje mogą być częste - sprawdzać co rusz uaktualnienia nie jest zbyt wygodne.

Chodzi o Windows XP Home, XP Pro, czy Windows Vista?

Poczytaj te artykuły:

TEN i TEN

Chodzi o xp home

Aktualizacje będą się ściągać nawet jak będziesz pracować na koncie Gościa.

A czemu pracujesz na koncie z ograniczeniami? To bardzo niewygodne, bezpieczeństwo pracy jest takie same jakbyś pracował na koncie z uprawnieniami admina.

LOL. Temu Panu już podziękujemy…

Wiem, wiem. Kompletny OT i pewnie któryś mod to wywali ale nie zdzierżyłem. Jak można takie rzeczy publicznie pisać?!

Zajrzyj choćby tutaj (żeby nie klikać za dużo), do działu Bezpieczeństwo i Problemy i poczytaj sobie jak bardzo bezpieczna jest praca na koncie z uprawnieniami administracyjnymi.