Ograniczony dostęp, windows vista

Skoro Twoje rady nie pomogły, bo też robiłam co radziłeś, to może moja komuś pomoże. Próbowałeś? Nie, więc po co się w ogóle odzywać? Bo ja właśnie piszę z laptopa na którym, dzięki poradom dla kamikadze, mam internet.

Również pozdrawiam!

Nie rozumiesz jednej rzeczy, wyłączanie firewalla to otwieranie drzwi hakerom, wszelkim szkodnikom, takim jak wirusy, trojany itp. W skrócie - obniżanie bezpieczeństwa systemu, dlatego takie rady zostaw dla siebie. Masz gdzieś bezpieczeństwo własnego systemu, twoja sprawa.

Pozdrawiam!

Nie, ja po prostu zdaję sobie sprawę z tego, że istnieją inne firewalle, a nie jeden. I gdybyś zechciał chwilę pomyśleć, a nie tylko krytykować, pomyślałbyś o tym, że po deinstalacji pierwszego, można zainstalować inny firewall. Wyraźnie chcesz, żeby Twoje było na wierzchu, więc więcej pisać nie będę. Ale podziwiam nastawienie do innych ludzi, naprawdę.

Jak już piszesz o deinstalacji jakiegokolwiek firewalla, to wypadałoby napisać jaki to był firewall. W tym przypadku ja odebrałem to, jako całkowite wyłączenie zapory, również tej dostępnej w systemie Windows, a tego robić się nie powinno ze względów bezpieczeństwa.

Pozdrawiam!