Ograniczony internet w komputerze

Mam taki problem dokladnie co ok200 mb downloadu zwalnia mi drastycznie internet kompletnie do zera pomaga jedynie reset kompa problemu nie ma ani na tv ani na telefonie. korzystam z internetu w play w routerze Jakies pomysly?

Dać punkt odniesienia, nic nie wiemy o Twoim komputerze. Zrób też coś może z czcionką i znakami diakrytycznymi (a raczej ich brakiem).

Nic z tej ciurkiem pisanej sieczki nie rozumiem, sorry. 

Pytajcie o cokolwiek chcecie. Nie mam już pojęcia jaka informacja może być ważna bądź przydatna. Pobieram w tym momencie ważny plik co ok 220 mb internet po prostu pada. Sprawdzałem na wifi i na paluchu. W obu przypakach ten sam problem. Wina sieci to również nie jest ponieważ do obojetnie jakiej się podepnę to ten problem występuje. Windows xp sp 3karta sieciowa dell wireless 1395 wlan mini-card. Zauważyłem również gdy ten limit mb przekrocze właśnie karta sieciowa przestaje odpowiadać. Nie mogę jej ani włączyć ani wyłączyć sieci znikają badź nie da rady się do nich podłączyć sterowniki 4.170.25.12

Co oznacza, że sprawdzałeś “na paluchu”?

tzn bezpośrednio przez modem usb

Jakiś magiczny program antywirusowy?

kaspersky

Odinstaluj dla testu i sprawdź.

Już to robiłem tak samo szedł reinstall stera od sieciowej

Edit

Spróbowałem wyłączyć.kartę.po ściągnięciu.ok 190 mb potem znowu.ja włączyć. Nic to nie dało net juz nie trybil

Animate, zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu edycji tytułu należy użyć opcji pełnego edytora tekstu.