Ogromne problemy z AC3 Filter

Witam. Szukam i szukam i nie mogę się doszukać odpowiedzi na moje pytania.

Otóż AC3Filter:

59275642057801959707.jpg

stwarza mi ogromne problemy. Przykładowo, jak tylko uruchamiam jakąś grę pojawia się ta ikonka na pasku i automatycznie gra się zawiesza i jest brak odpowiedzi.

To samo w AllPlayerze, odtwarzaczu wideo. Gdy tylko włączam jakiś film pojawia się ten AC3Filter Config i program się zawiesza.

Teraz pytanie za 1000pkt. Jak go usunąć? Jak go odinstalować?

Informacja: W dodaj/usuń programy, w menu start nie mam żadnego uninstalera tego programu. Nie mam zainstalowane żadnych kodeków (typu K-Lite) oraz innych, prócz RealAlternative. Ręczne usunięcie programu (.exe) tylko pogarsza sprawę i usuwa problemu.

Mam zainstalowane tylko dwa odtwarzacze wideo. Wspomniany AllPlayer oraz VLC Player (który ma własną baze kodeków i tylko w nim nie mam problemów z odtwarzaniem)

Z góry dzięki za pomoc.

Eeee, to jednak RealAlternative był problemem. Można zamknąć.

użyj Revo Uninstaller

RealAlternative tu raczej nie stanowi/ł problemu ,bo AC3 nie jest składnikiem RealAlt ,tylko chyba nie odpowiednia domyślna konfiguracja filtra(AC3 Filter > System > zaznaczone PCM(?)) ,który doinstalował się chyba z ALLPlayerem .

Zgadza się. Później jeszcze odinstalowałem Quick Time Player, oraz grzebałem w ustawieniach.

Naprawiłem problem jednak zupełnie inaczej.

Pobrałem najnowszą wersję AC3 FIlter i od razu ją usunąłem.

Wszystko zniknęło i działa bez zarzutu.