Ogromne utraty pakietów


(leoniddas7) #1

Witam!
Ostatnio bardzo spadają mi pakiety (nawet 30%). Sprawdzam to poprzez TS3. Lecz gdy wpisuję w cmd ping onet.pl lub cokolwiek innego, to wartość utraty pakietów wynosi 0%. Gdy próbuję zobaczyć coś na YouTubie jest to niemożliwe, filmiki ładują się 5min aż w końcu pisze ze ta witryna jest niedostępna. Każda strona ładuje sie bardzo długo. Proszę o pomoc, jeżeli trzeba jakieś specyfikacje sprzętu proszę śmiało pisać.


(MatX_) #2

Nie podałeś praktycznie niczego; jakie to łącze internetowe, router, w jaki sposób się łączysz (wifi, kabel) czy na innych urządzeniach problem występuje. W tym wypadku nie oczekiwałbym pomocy :wink:


(leoniddas7) #3

Router to AirLine WL5450AP, łącze się poprzez WIFI (dokładniej karta sieciowa USB), aktualnie nie mam możliwości sprawdzenia czy problem występuje na innych urządzeniach.


(MatX_) #4

Całkiem leciwy to router, no i nie podałeś jakim łączem dysponujesz.


(Nameziss) #5

Może problemem jest serwer TS3?


(thommy181) #6

Gdyby tylko Ts3 był problemem to inna zawartość działałaby prawidłowo. Należy sprawdzić, na którym etapie następują straty. W wierszu poleceń wykonaj polecenie: ipconfig /all i dodaj zrzut ekranu. Wykonaj także polecenie: tracert onet.pl i również wykonaj zrzut ekranu. Wtedy będzie można coś więcej powiedzieć.