Ogromny problem audio

:frowning: :frowning: :frowning: Mój problem to nie dziłający głos w kompie… stare głośniki które mam nie grały prawie w ogóle tylko troszke było je słychać gdy je odłączyłem i znów podłączyłem już w ogóle nie grały… więc pomyślałem iż się spaliły… zakupiłem nowe głośniczki podłączyłem wszystko ładnie pięknie zgodnie z instrukcją i co???.. a właśnie nic bo nie grają… teraz mam dylemat napewno mam coś w kompie nawalone tylko co (co mam sprawdzać instalować prosiłbym konkretnie)… :frowning: :frowning: :frowning: A co najgorsze to pewnie i te stare działają… proszę doradzcie :frowning: :frowning: :frowning:

moze karta dzwiekowa padla :roll:

Musisz przeinstalować sterowniki odpowiednio do windowsa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:!: Hej MISTER Piniol Ty mnie lepiej nie strasz tylko doradź co zrobić żyby być pewnym że ona padła… a hmm… i może ktoś mi powie gdzie szukać tych sterowników do windows’a :!:

Sterowniki=>strona producenta

Karta dzwiękowa=> sprawdz czy nie jest wyciszona, sprawdz ją u kogoś, jeśli jest zintegrowana to może jest wyłączona w biosie

Poszukaj tutaj sterowników http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=4672 .

Słuchaj, a czy głośniki mają wzmacniacz? Bo chyba nie podłączasz ich bezpośrednio do karty. Poza tym Twój problem może polegać na niewłaściwym podłączeniu zestawu. Tzn wtyczka nie w to gniazdo. Jaką masz karte dźwiekową?

a zasilanie głośniczków wpioł :lol:

Wpiął wszystko i wiecie co zaniosłem wszystko do speca i już u niego działało i już mam to u siebie i cholewka nie działa… coś źle podłączone chba ale kurna wszystkie kombinacje już zrobiłem i zgodnie z instrukscją

Hmm, to się nazywa Fatum?? :smiley:

Spoko, jak dzialało u speca, to musi zadziałać u Ciebie, bo nie sądze, zębyś miał inny prąd :lol: