Ogromny problem z Windows Update

Witam. Opiszę wam mój problem. Zrobiłem format i zainstalowałem viste. Wszystko jest ok. Otwieram windows update, a on nie odpowiada tzn. nie da się przenieść jego okna, okno windows update bieleje, nie da się go zamknąć, zminimalizować, bo całkiem się ono zawiesza. Reszta kompa działa ok. Po restarcie nadal to samo. :cry: Zdenerwowany zrobiłem format i otwiedam windows update i co ?? To samo :evil: :frowning: Próbowałem zainstalować SP1, którego ściągnąłem i jakiś błąd wyskakuje ( po formacie też ). Tu przesyłam screena jak to wygląda http://img395.imageshack.us/my.php?image=windowsupdatexq0.jpg Pliss pomóżcie, bo zwariuję

Może spróbuj wyłączyć firewall i antywirusa i wtedy zobacz.

NIc nie daje :? Myślę, że dało by radę gdybym ustawił automatyczne aktualizacje na jakąś narmalną godzinę, a nie tak jak tam jest ustawione na 3.00, ale do opcji też nie mogę wejść.

W dniu 22.05.2008 , o godzinie 19:09 został dopisany post przez ATI

Nikt nie wie jak to naprawić ?? :frowning:

a masz legalną wersje czy jakiegos pirata z torrentow?

Legalna :slight_smile:

spróbuj zmienić opcje w automatycznych aktualizacjach

panel sterowania\system i konserwacja\ wyłącz lub włącz aktualizowanie automatyczne

Nie mogę w to wejść, bo podobnie jak windows update, okno to się zawiesza :?

A aktywowałeś Viste? Może to pomoże.

A jak nie to moze masz wadliwą płytę (chociaz w takiej sytuacji powinien chyba wyskoczyc blad podczas instalacji)

Viste aktywowałem. Wątpie, że mam wadliwą płytę, bo żadnych błędów nie było podczas instalacji.

Jakiś tzn jaki?

Dokładnie nie pamiętam, ale coś “language” wiem, że chodzi w tym o język systemu, ale ściągałem wszystkie wersje SP1 i nadal to samo.

W dniu 25.05.2008 , o godzinie 17:39 został dopisany post przez ATI

Ok. Dzięki za pomoc i zainteresowanie tematem :slight_smile: Zainstalowałem Windowsa XP :slight_smile: