Ogromny problem z Wofenstein ET :(

Mam problem.

Zainstalowałem Wofenstein ET, do tego patch 2.60.

Gdy próbuje połączyć się z jakimkolwiek serwerem wyskakuje mi taki komunikat screen

PunkBustera mam włączonego.

Nie wiem co mam zrobić.

Pomóżcie :frowning:

Odinstaluj patcha bo moze patch cos powalil :confused: i przeszkadza w dobrym laczeniu sie na serwer :slight_smile:

Człowieku ten patch jest niezbędny do grania.

To jest oficjalny patch którego należy zainstalować.

Liczyłem na bardziej profesjonalne porady.

Proste niektóre serwery wymagają, abyś grał na systemie z uprawnieniami administartora, po to by łatwiej wykrywać czy nie oszukujesz :stuck_out_tongue: Jeżeli nie możesz grać z konta admina to możesz pokombinować z tym -> http://punksbusted.com/cfaq/index.php?qid=15&catid=29

Ja gram na koncie admina

No to może być jeszcze jeden problem, masz jakiś syf w systemie i serwer to wykrywa (syf zmienił przywileje użytkownika) :stuck_out_tongue: Zastosuj się do rad z linka, którego podałem (od pkt. “For XP Home Users Additional Info”)

wszystko co powiedziałem było w jakimś FAQ dotyczącym gierki :stuck_out_tongue:

  • zmień nick w profilu i ustaw na domyślny

miałem coś podobnego z PunkBuster-em po reinstalacji gry , troche sie z tym pomęczyłem ,najpierw podmieniłem plik [PBWEB] na wersję [v2.2] , ale też co jakiś czas wywalał , dopiero po zmianie nicka w profilu i załadowaniu jako domyślny działa normalnie

Nic nie pomaga.

Pytałem sie znajomych i mówią że nie mają tego problemu.

Moze to cos w configu??

A na jakie prubujesz wchodzic serwery z modem etpro…??

Nie, nie mam tego moda.

Na wszystkich serwerach mi ten komunikat wyskakuje.

Tzn łączy sie z serwerem, już jest to okienko gdzie wybiera sie klase postaci i nagle sie wyskakuje komunikat :frowning:

A wejdz do tego katalogu co zainstalowales gre i sprawdz jakie masz tam foldery … [interesuje mnie etmain [to masz] , etpro , schurbert , etpub… /? wymien ktore masz… ]

aha jak sie loczysz z serwerem?? przez ASE czy tak normalnie wchodzisz do gry… ?

I tak i tak już próbowałem.

et4at.th.gif