Ogrzewanie - Pomysł na zimę?

Nie grzać w mieszkaniu, tylko podłączyć 3 kompy 24/7 i farelkę w głównym pokoju. Opłaci się to taniej?:thinking:

Normalnie geniusz :man_facepalming:

Trzy nie, ale tak przy 20 z solidnymi kartami kopiąc jakąś w miarę sensowną walutę wyszło by pewnie z jakąś niewielką dopłatą. Bo jakby to było z rok temu to było by jeszcze na plus.

Tylko co latem? Nie kopać? Czy inwestować w dodatkowe chłodzenie tego wielkiego zestawu „pieców”? :wink:

Wystarczy jeden mocny komputer bez chłodzenia na procku i ciepełko gwarantowane.

Jeśli dobrze zrozumiałem chodzi o ogrzewanie domu a nie smażenie rdzenia procesora :smiley:

Ja mam plazmę w salonie.

Wynająć mieszkanie kilku nałogowym graczom, z zaznaczeniem że granie w nocy i posiadanie RTX wymagane albo postawić sobie datacenter w pokoju.

…tylko ten zapach potem :stuck_out_tongue: zanim się wywietrzy to całe nagromadzone ciepło ucieknie :stuck_out_tongue:

A może dobrym pomysłem było by zainwestowanie np w kominek z płaszczem wodnym ? u nas sprawdza sie rewelacyjnie kupiliśmy go w zeszłym roku z kratek , i nie mamy żadnego problemu `

Najtaniej przy dzisiejszych cenach opału, będzie pojechać na zimę do ciepłych krajów.