Ojciec Święty jest coraz bliżej Boga

Papież jest ciężko chory. Człowiek który całe życie poświęcił innym znajduje się na łożu śmierci. Jesteś katolikiem, muzułmaninem, protestantem czy buddystą wszystko jedno pomódl się za niego w swoim obrządku. A jeśli jesteś ateistą to po prostu życz mu zdrowia odwagi i siły. Nie istotne czy jesteś zwolennikiem kościoła i czy jego przeciwnikiem. Na pewno nie jesteś przeciwnikiem życia. W związku z ciężkim stanem zdrowia papieża dziś wszyscy modlmy się za niego. Chodzi tu o człowieka, dobrego, uczciwego kochającego innych. Moza to być jedyna okazja aby ludzie zjednoczyli swoje myśli dla tego wspaniałego Polaka.

In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti

“Spieszmy sie kochac ludzi…”

Tak mi smutno…

Wszelkie propozycje łańcuszków oraz komentarze nie mające nic wspólnego z tematem topica będą natychmiastowo kasowane.

Temat został przywrócony po konsultacjach z Moderatorami. Zachowajmy jednak powagę w słowach które używamy.

Musimy się modlić o zdrowie PAPIEŻA. Jest on człowiekiem niezykłym. Niech każdy przynajmniej chwilkę pomodli się za Ojca św. Jeśli odejdzie będzie cięzko…

Niestety :frowning: Stan zdrowia Ojca Świętego jest już nieodwracalny :frowning: Pozostaje tylko modlitwa :frowning:

Ja się już parę razy modliłem, ale módlmy się dalej może to pomoże. Karol Wojtyła przeżył już dużo złych rzeczy i miejmy nadzieję, że i to przeżyje.

On to napewno przeżyje, człowiek o tak wielkim sercu, nie może odejść. :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

,Tego wieczoru lub tej nocy Chrystus otworzy drzwi Papieżowi" powiedział arcybiskup Angelo Comastri

Odmówiłem już modlitwę i nadal mam zamiar się modlić. Papież musi przeżyć, choćbym miał cały tydzień nie jeść i nie pić… Przed chwilą w TV podali, że serce Papieża wciąż pracuje. Wiara czyni cuda!

ZOSTAŃ Z NAMI!

Ja wierze w cud. Oby wyszedł z tego cało, choć jeżeli juz ma odejsć to odejdzie najgodniej jak to tylko mozliwe. Połączył tysiące ludzi na świecie. Gdyby nie on być moze dalej żylibysmy w komunie… Włąsciwie to mozna mu podziekować za wszytko i wyczekiwać na cud. Pozatym nie wyobrażam sobie jak to bedzie z nowym “papą”, odkąd pamietam on zawsze był !!

Modlmy sie o zycie Ojca! Kazdy predzej czy pozniej odejdzie do swiata lepszego, ale On musi jeszcze pozyc. Nie spelni swoje marzenie…

Papież Jan Paweł II jest coraz bliżej śmierci i módlmy się, aby przeżył.

nie jestem wierzący ale papież to wielki człowiek. niech spoczywa w pokoju :frowning:

modlmy sie tez o to zeby jak najmniej cierpial,kiedys odejdzie ale miejmy nadzieje ze jeszcze nie teraz,nie wiem jak to bedzie bez niego.czasami czuje ze wszytko jest w miare normalne bo On jest

Zdrowie dla Papieza ! Informacje z Watykanu maja nadejsc o 9:00 wiec jeszcze nic nie wiadomo . Miejmy nadzieje, ze bedzie dobrze. Modlmy sie ! :frowning: :frowning: :frowning:

Zdrowie dla Papieża

Przecież On jeszcze żyje :o

Tu nie ma miejsca na dyskusję. Takie życzenia składa sie

przy wspomniemiu osoby zmarłej, co w tym wypadku jest

przedwczesne.

Ufam, iż był to jedyne lapsus językowy :slight_smile:

Prędzej czy pozniej i tak umrze ale ja wole żeby to było pózniej :frowning: Nie moge sobie wyobrazić co sie stanie gdy on umrze :frowning: :frowning: :frowning:

modlmy sie wszyscy aby jak najmniej cierpial , kiedys odejdzie oby bylo to jak najpozniej , bez niego bedzie jakos dziwnie :frowning:

Jakoś dziwnie to dla mnie zabrzmiało… :?

Wcześniej czy później ? co za różnica! o czym tu dyskutować ?

Ojciec Święty odejdzie, gdy nadejdzie jego czas …o tym już nie my będziemy decydować, lecz sam Bóg.

Propozycja:

Niech każdy pomodli się w ciszy za Papieża, zamiast dopisać do tego tematu kolejny “mało sensowny” post.