Okazja ! COMPAQ Armada 7800 Działa z Live CD!

Połączyłem ten laptop w sieć ze stacjonarnym komputerem , dzięki temu sporadycznie podczas gdy ktoś zajmował miejsce przy stacjonarnym PC ja przeglądałem strony www i grałem w proste gierki na tym laptopie.

Mam zainstalowany system win XP , chodzi co prawda wolniej niż na stacjonarnym ale najlepiej polecam win 98 , chociaż sam jestem przyzwyczajony do win xp … dlatego wole go , jakoś sprawniej działa .

Tego laptopa używałem sporadycznie , tylko do przeglądania stron czy do przesyłania dzwonków na komórke . I oczywiście czasem grywam na Kurniku .

Stan laptopa bardzo dobry . Matryca świeci bardzo dobrze i wszystko widać wyśmienicie.

Polecał bym odbiór osobisty .

Wyposazony w procesor Pentium II zaledwie 266 MHz ma bardzo wysoką wydajność. Wbudowany zasilacz podnosi jego ergonomie. Jako urzadzenie wskazujace komputer posiada bardzo wygodny trackpoint.

Wspaniały ergonomiczny Laptop do przeglądania www i prostych gier on-line !!

Bez Systemu Operacyjnego .

Polecam używanie Live CD z systemem operacyjnym - bez instalacji systemu możemy wykonywać operacje na komputerze !!

Za 150zł oddam Ci taki sam z wgranym win98 i dołożę 1520DM bez dysku. Oba sprawne. To są już muzealniki, każdy z nich wart góra 40zł.