Okazja czy nie? Rtx 3070 eagle za 3700 zł

Witam,

Od pewnego czasu chciałbym złożyć komputer, ale nie zależy mi na tym tak, że muszę go mieć tu i teraz chcę zakupić sprzęt w miarę dobrej cenie żeby w przyszłości nie być bardzo stratnym w razie wymiany niektórych podzespołów na lepsze. A teraz co do tematu mam możliwość kupienia rtx 3070 eagle za nieco ponad 3700 zł i teraz potrzebuję pomocy od Was, czy ta cena jest rozsądna jak na dzisiejsze czasy czy może za parę miesięcy będzie lepsza okazja ze względu na (aktualnie) malejące ceny kart graficznych.

Zgaduję, że nie sklep, a oferta „prywatna”. Przy takiej kwocie ostrożność wskazana, szczególnie, że taką wycenę uważam za wysoką i bym osobiście czekał. Ale poczekaj na innych…

1 polubienie

Dzięki za pomoc, zastosuje się do zaleceń i poczekam.

A ja bym kupił, gdybym miał pewność że sprzedawca nie zrobi mnie w ciula. Np. na Allegro z umową / ew. gwarancją zakupu

Ta cena jest z pupy na każde czasy.

Ile lat gwarancji? Jeśli normalnie, 36 miesięcy i paragon albo lepiej faktura, to cena jest ok. Jeśli gwarancja jest krótsza, a karta bez paragonu / faktury, to cena jest wysoka, bo sam VAT to ok. 800zł, więc kupując na fakturę i sprzedając na Bolka oko sprzedawca i tak jest do przodu.