Okazja - Nowy Notebook Emachines N350

Witam Państwa,

Chciałym się podzielić z Państem ofertą sprzedaży nowego notebooka EmachinesN450. Cena sugerowana to 650 zł. Dodatkowo, oferuję jako Jedyny szczegółną formę wysyłki (szczegóły w aukcji). Notebook na rocznej gwarancji Acer Group. Dla klienta z terenu Katowic, Bytomia, Rudy śląskiej, Chorzowa, srzęt dowożę osobiście gratis.

Aukcja Internetowa: http://allegro.pl/okazja-notebook-emach … 97687.html

Specyfikacja:

System operacyjny: Oryginalny Windows® 7 Starter

Procesor : Intel® Atom™ N450 (512 KB L2 cache, 1.66 GHz, 667 MHz FSB)

Chipset Mobile Intel® NM10 Express

Pamięć: 1 GB

Możliwość rozbudowy do 2 GB DDR2

Wyświetlacz 10.1" SD TFT LCD z podświetleniem LED , rozdzielczość 1024 x 600 (WSVGA)

Dysk twardy 2.5" 9.5 mm 160GB

Czytnik kart 2-w-1 obsługujący formaty:

• Secure Digital™ (SD) Card, MultiMediaCard (MMC)

• Storage cards with adapter: miniSD™, microSD™

Audio Układ High-definition audio

Wbudowany głośnik

Zgodny z MS-Sound

Wbudowany mikrofon

Łączność System do wideokonferencji Acer Video Conference: kamera internetowa Acer Crystal Eye o rozdzielczości 640 x 480

Sieć WLAN: Acer InviLink™ Nplify™ 802.11b/g/n lub Acer InviLink™ 802.11b/g

Sieć LAN: Fast Ethernet

Masa i wymiary 258.5 (szer) x 185 (gł) x 25.2 (wys) mm

1.25 kg

Zasilanie Akumulator litowo-jonowy 24 W 2200 mAh 3-cell

Akumulator z certyfikatem bezpieczeństwa PSE (Product Safety Electric Appliance and Materials)

2-stykowy zasilacz sieciowy 40 W MiniGo:  93,2 (szer.) x 32,2 (gł.) x 42,5 (wys.) mm  180 g2 z kablem napięcia stałego o długości 250 cm

Czas pracy z akumuatorem 3 -cell do 4 godz.

Coś mi tu śmierdzi, tu podajesz różne dane techniczne i link do aukcji ale w aukcji nie są podane żadne dane techniczne a to co jest to nie jest normalnym opisem aukcji tylko jest na fotkach hostowanych na zewnętrznym serwisie co jest naruszeniem regulaminu Allegro:

Co to znaczy “różne dane techniczne”?

W aukcji owszem, danych technicznych szczegółowych nie ma. Dane pochodzą ze strony producenta komputera, który posiadam do sprzedaży. Co do samej istoty aukcji, nie sądzę by było w kwestii sądzenie czy aukcja jest umieszczona na takim czy owakim serwerze. Zakończy się, ok, pójdzie w niepamięć. Tyle z mojej strony. Prosze więc zając się meritum sprawy przedstawionej przeze mnie, a nie osądzać sprawy zewnętrzne.

Sebastian_ch , chodzi mi o to że tu podajesz dane a na aukcji Allegro nie - tak się nie robi transakcji.

A co to cytowanego przeze mnie urywka to jest to fragment regulaminu Allegro który twoja aukcja narusza.

Ja bym na pewno nie kupiłbym nic na tak opisanej aukcji…

Specyfikacja techniczna podana na łamach tego forum jest zgodna ze specyfikacją komputera, który wystawiłem. Dane zamieszczę również na aukcji dla Pana “spokoju”. Poważnie zainteresowani bowiem mogą zawsze poprosić o szczegółową specyfikację. Niekoniecznie musi ona być zamieszczona pełna na aukcji. Co do regulaminu Allegro, prosiłbym nie szukać dziury w całym. Jest to jedynie punkt, który nie narusza bezposrednich zasad wystawiania aukcji.

Tylko, że większość potencjalnie zainteresowanych zakupem, taką aukcję będą omijać z bardzo daleka.

Jakiekolwiek opisy w postaci grafiki, zamieszczone na zewnętrznym serwerze (innym niż serwer Allegro) powodują, że u przeglądającego “zapala się czerwona lampka” - “uwaga, potencjalny kombinator” i nikt doświadczony na Allegro nie będzie tego u Ciebie kupował.

Jaki problem napisać (wkleić) kilkanaście linijek z danymi technicznymi do treści aukcji?

PS. też bym taką aukcję omijał “jak najdalej”.

PS. nie twierdzę, że jesteś “kombinatorem” jednak taki opis bardzo zniechęca.

Jedno małe “ale” do Pana uwag; Mianowicie dodane są zdjęcia zamieszczone na serwerach Allegro poniżej**. Proszę to mieć na uwadze zanim Pan coś napisze. Grafika w opisie ma charakter jedynie poglądowy. Na Allegro jestem już 4 lata ze 100% komentarzy pozytywnych. Nie zwykłem kombinować. Mam co robić w życiu i na czym zarabiać. Sprzedaje jedynie komputer bo nie jest mi on potrzebny.**

Druga sprawa, dla osób ze Śląska zawsze istnieje możliwość odboiru osobistego, oglądu itd.

Owszem ale opis przedmiotu nie jest w postaci tekstu na Allegro a w postaci fotek na zewnętrznym serwerze co jest oczywistym naruszeniem cytowanego przeze mnie powyżej fragmentu regulaminu wspomnianego serwisu aukcyjnego.

To nie jest żaden argument bo komentarzy masz mało a na dodatek tylko 1 za sprzedaż…

Czy przykładowo te są na serwerze allegro?

http://global.images8.fotosik.pl/1598/f … 31c263.jpg

http://global.images8.fotosik.pl/1598/1 … 6d925c.jpg

To też jest opis sprzedawanego towaru i sposobu realizacji transakcji.

Ja trochę dłużej, ponad 3500 - 100% pozytywów.

PS. W internecie na forach i grupach dyskusyjnych sobie nie “panujemy” :wink:

Skoro Pan nie “czyta” całej aukcji dokładnie, proszę nie wysnuwać pochopnych wniosków. Jak juz wspomniałem, grafika “robiona” ma charakter jedynie poglądowy. Reszta jest na serwerach Allegro. Szuka więc Pan dziury w całym. Reszta jest już wyjaśniona przeze mnie. Tyle z mojej strony.