Okienko gadu-gadu w blogerze

(Wolfgar) #1

Witam,

Chciałbym na blogu zrobić wpis który wyglądałby i zachowywał się podobnie jak okienko gadu-gadu. Okno było by ze scroolem po boku tak, żeby tekst nie rozjechał się na całą stronę a był tylko widoczny z poziomu tego wpisu.

Miałoby to wyglądać mniej więcej tak:

Czy jest to możliwe i jak by coś takiego można było zrobić?

-- Dodane 13.10.2011 (Cz) 14:01 --

@Drobok ale czy gdzieś jest napisane, że chcę to za darmo. Po prostu nie mam doświadczenia z Blogerem i nie wiem co on jest w stanie przyjąć a co jest "ponad" jego zakres. Jak się dowiem że można mu wprowadzić własnego kodu to będziemy próbować.

Pomysł jest opatentowany. Najpierw musiałbyś uiścić opłatę w celu możliwości korzystania z pomysłu :stuck_out_tongue:

No i masz. Jakiś Nicpoń usunął odpowiedź.

(Konradrul) #2

Lepszym i bardzo prostym rozwiązaniem jest widget gg, działa tak samo i jest bardzo funkcjonalne, sam go używam na stwojej stronie.

http://www.gadudodatki.pl/webAplikacje/show/id/39077

(Wolfgar) #3

Ale mi nie chodzi o działające gadu na stronie. Chodzi mi interaktywne okienko w które mógłbym wpisać tekst (w kodzie strony) a ten wyświetlał by się czytelnikom jak rozmowa na gg.

(Grzesie K) #4

Chcesz prowadzić system newsów/ogłoszeń wyświetlanych tak by wyglądały jak wiadomości w okienku komunikatora gg?

(Wolfgar) #5

Mniej więcej. Problemem jest to że chciałbym móc wyświetlać to na blogerze.