OKNA - kupno - jakie polecacie firmy?

(E Chomik) #1

Hm.. taki nietypowy temat na tym forum :wink: Ale jak bardzo ważny. Otóż...

kupuję teraz okna do swojego mieszkania. I mam tu nie lada problem, ponieważ jest w naszym mieście kilka, naprawdę dobrych firm.

Ceny są podobne. I teraz mam pytanie, czy ktoś z Was zakładał ostatnio okna (ostatni rok) i gdzie?

Jak montaż, demontaż, obróbka ? Jak wykonanie okna ?

Oto firmy, które biorę pod uwagę:

• Prymat

• Okna - Rąbień

• Drutex

• Abatex

• Jezierski

• MS Okna

Wszystkie firmy mają już kilkuletnie doświadczenie, certyfikaty, działają poza granicami Polski - Drutex np. działa prawie na

całym świecie ! Lub inne firmy nie uwzględnione prze zemnie, ale by miały swoje siedziby lub przedstawicieli w Łodzi :wink:

Z góry dzięki za pomoc

(mario<PL>) #2

http://www.budvar.pl/

(Kmazur) #3

podaj konfig komputera, który masz w tym mieszkaniu, to może coś doradzimy :slight_smile:

czy firma MS Okna to inaczej MicroSoft Okna - producent okien xp i vista?

(Neon1992) #4

No to ja CI polecę okna firmy "DRUTEX".

Miesiąc temu wymienialiśmy drewniane okna na plastyki właśnie z firmy "DRUTEX", gość przyjechał wymierzył, wszystko ładnie opowiedział co i jak, pokazał katalogi, wybraliśmy kolor po 2-3 tygodniach przyjechał z ludźmi i wstawili nam 5 okien w jeden dzień, wybraliśmy jedno okno takie duże że trzeba było "wyburzać" kawałek ściany, zrobili to sami do niczego się nie dotykaliśmy, wszystko oni zrobili wykańczając swoim towarem.

(Cekol1) #5

polecam ci tak jak mario firma budvar robi bardzo dobre okna sam je posiadam i jestem z nich bardzo zadowolony ,paru moich znojomych też ma okna tej firmy i też są zaskoczeni ich trwałością i jakością wykonania :slight_smile:

(E Chomik) #6

No w końcu jakaś opinia :wink: Więc pytam się dalej. Jak się sprawują te okna IGLO? I jak wykończenie, ładnie wszystko zrobili, bez fuszery ?