OKNA - kupno - jakie polecacie firmy?

Hm… taki nietypowy temat na tym forum :wink: Ale jak bardzo ważny. Otóż…

kupuję teraz okna do swojego mieszkania. I mam tu nie lada problem, ponieważ jest w naszym mieście kilka, naprawdę dobrych firm.

Ceny są podobne. I teraz mam pytanie, czy ktoś z Was zakładał ostatnio okna (ostatni rok) i gdzie?

Jak montaż, demontaż, obróbka ? Jak wykonanie okna ?

Oto firmy, które biorę pod uwagę:

  • Prymat

  • Okna - Rąbień

  • Drutex

  • Abatex

  • Jezierski

  • MS Okna

Wszystkie firmy mają już kilkuletnie doświadczenie, certyfikaty, działają poza granicami Polski - Drutex np. działa prawie na

całym świecie ! Lub inne firmy nie uwzględnione prze zemnie, ale by miały swoje siedziby lub przedstawicieli w Łodzi :wink:

Z góry dzięki za pomoc

http://www.budvar.pl/

podaj konfig komputera, który masz w tym mieszkaniu, to może coś doradzimy :slight_smile:

czy firma MS Okna to inaczej MicroSoft Okna - producent okien xp i vista?

No to ja CI polecę okna firmy “DRUTEX”.

Miesiąc temu wymienialiśmy drewniane okna na plastyki właśnie z firmy “DRUTEX”, gość przyjechał wymierzył, wszystko ładnie opowiedział co i jak, pokazał katalogi, wybraliśmy kolor po 2-3 tygodniach przyjechał z ludźmi i wstawili nam 5 okien w jeden dzień, wybraliśmy jedno okno takie duże że trzeba było “wyburzać” kawałek ściany, zrobili to sami do niczego się nie dotykaliśmy, wszystko oni zrobili wykańczając swoim towarem.

polecam ci tak jak mario firma budvar robi bardzo dobre okna sam je posiadam i jestem z nich bardzo zadowolony ,paru moich znojomych też ma okna tej firmy i też są zaskoczeni ich trwałością i jakością wykonania :slight_smile:

No w końcu jakaś opinia :wink: Więc pytam się dalej. Jak się sprawują te okna IGLO? I jak wykończenie, ładnie wszystko zrobili, bez fuszery ?