Okno wyskakujące po starcie systemu

Witam. Od tygodnia czasu przy każdym starcie komputera pojawia mi się okno z ekranem Otwórz za Pomocą. Próbuje mi otworzyć jakiś plik o nazwie Mariusz. Sprawdzałem czy można to wyłączyć w autostarcie ale nie znalazłem tego ;/. Czy ktoś może mi coś poradzić jak rozwiązać ten problem ? :slight_smile: Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi :slight_smile:

Zrób restart i od razu klikaj w pasek i otwórz menadżer zadań, gdy będzie to okno. Napisz, co to się wyświetli. Tak samo otwórz ccleaner, menu narzędzia i podaj, co masz w autostarcie. Użyj roguekiller. Pobierz na pulpit i otwórz. na win7 otwórz jako administrator, użyj skanowanie, potem usuwanie http://www.dobreprogramy.pl/RogueKiller … 39028.html Potem zrób restart. Logi będą na pulpicie - daj ten z usuwania.

.

Otwórz jeszcze raz rogue i wykonaj skanuj, potem wykomaj naprawę dns, co program sam sugeruje:

[DNS] HKLM[…]\ControlSet001\Services\Tcpip\Interfaces{084C6192-EBDB-4E64-B4C6-8EDF8408651A} : NameServer (212.2.96.53 212.2.96.54) -> NIEUSUNIĘTE, UŻYJ: Napraw DNS

Tą opcję masz po prawej stronie.

Potem pobierz adwclenaner wykonaj czyszczenie z opcji usuwanie.

problem znikł Dziękuję :slight_smile: :slight_smile:

Dodane 22.05.2013 (Śr) 0:41

bez wykonywania dalszych czynnośći problem znikł już

Samo użycie tego rogue, przywraca domyślne ścieżki i skróty. Już Ci niepotrzebny ten program. Możesz wszystko pousuwać, ale wpierw zrób naprawę dns. Jakby co złego się działo, to pisz.

ok. Dzięki wielkie za pomoc :slight_smile:

mariusz0101012 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038