Okropny Spam na Gmail.com

(Asasynx2) #1

Okropny Spam na Gmail.com

jestem bezsilny zaznaczam 100 na raz i daje do spamu a kolejne podobne docieraja…

dostaje email adres

fajnyemail.com

daje go do spamu a na 2 dzien przychodzi

fajnyemail2.com

fajnyemail3.com

i tak wiecznosc

usune chyba 10 kont i bede bez zadnego konta tylko potem jak sie rejestrowac na stronach… ja ********************************* :evil:

cytat

“Według analityków F-Secure dotychczasowe analizy wartości spamu są zaniżone. Ich zdaniem na 80 mld wysyłanych codziennie e-maili, aż połowę stanowi właśnie spam. Mimo, iż średnio tylko 1 na 40 tys. e-maili spamerskich wywołuje odpowiedź, ich ilość wystarczy na to, aby spamerzy na świecie zarabiali średnio 10 mln USD dziennie.”

(Bogdan_G) #2

Poczta Gmail jest wyposażona w filtry. Masz po prawej kółko zębate i kliknij w ustawienia, filtry, utwórz nowy filtr. Wystarczy jak wpiszesz < zawiera słowa < fajnyemail < i wyświetli się otwórz filtr na podstawie tych kryteriów wyszukiwania, zaznacz < pomiń folder odebrane i zaznacz < usuń. Na dole będziesz miał Utwórz filtr i po sprawie. Tak każdą namolną pocztę załatwisz. Mnie Ashampoo atakowało mailami i … zapomniałem o tym.

(Cedar) #3

Jeżeli w powyżej opisany sposób pozbyłeś się maili reklamowych od Ashampoo, to “gratuluję” bo wystarczyło wejść na stronę Ashampoo i w ustawieniach wyłączyć zgodę na maile reklamowe. Czasami nie warto się wszystkim chwalić :wink:

(rgabrysiak) #4

Sam posiadam konto na Gmail od dawna i jakoś spamu u siebie nie widzę. Ale nie rejestruję się na róźnych dziwnych stronach.

Jeśli podajesz swój adres na wszystkich możliwych stronach przy rejestracji to nie dziw się że później dostajesz tyle spamu.

Załóż sobie osobne konto przeznaczone do różnego rodziaju rejestracji i osobne przeznaczone do spraw bardziej prywatnych. Lub ewentualnie korzystaj z tymczasowego emaila.

(Bogdan_G) #5

@Cedar - to nie tak, bo wchodziłem na ich stronę i potem odsyłałem im wszystkie maile z dopiskiem, że nie wyrażam zgody na ich maile, ale to jakoś nie podziałało. Przyjmuję Twoją ironię, ale tworzenie filtrów w gmailu jest tematem ważnym, chyba że, znasz inne sposoby, bo nie rozumiem Twojego posta. Widać, że na starość staję się nielubiany. :frowning:

(Cedar) #6

Może nie do końca w temacie ale przyda się też innym a dotyczy “spamu”: nie ma najmniejszego sensu odsyłać maili do Ashampoo, wystarczy wejść na stronę, zalogować się i zmienić ustawienia tu: https://www.ashampoo.com/pl/pln/sub/980 … zoFykSu1Z7

Przeczytałem pierwszego posta i jakoś nie widzę tam żadnego pytania. Autor chce się pochwalić, pożalić, czy co?

Przenoszę do bardziej odpowiedniego działu.

(ProTofik) #8

Do rejestracji mniej ważnych kont używa się publicznych emaili, np: http://www.mailinator.com/index.jsp

Znam jeszcze kilka takich ale nie chce podawać ponieważ te bardziej popularne są często banowane. Poszukajcie w google :slight_smile:

(folusek) #9

trzeba uzywać kilka kont email najlepiej :slight_smile:

jedno-dwa konta takie tylko dla ciebie = firm , urzedów , bank , szkół itd… a inne konta zakladasz do rejestracji stron , forum, programow , itd…

(Asasynx2) #10

szczerze mówiąc to mam to mialem napisac ale wtedy nikt by nie wiedzial jak poradzic sobie z spamem

szukam sposobu jak kazdy program czy ustawienie STOP SPAMU!!

tylko forum okolo 10 forum i tyle a potem dziwactwa z nikad jak bym miał z 200 forum

ma ktos LEKARSTWO NA —===SPAM===—