Okulary 3D allegro :)

Jakie wybrać okulary 3d ??

Mam takie np .http://allegro.pl/profesjonalne-okulary-polaryzowane-3d-tv-od3-i1409309553.html i jeszcze takiehttp://allegro.pl/okulary-3d-solidne-red-cyan-wyprzedaz-gratisy-i1409046741.html

Które są lepsze cena nie gra roli :slight_smile:

Po takich okularach to tylko głowa boli.

Pozdrawiam.

Są okulary do “pseudo” 3D czyli oglądanie w “papierowych” okularach za 1zł dołączonych do każdej gazetki w kiosku czy będące dodatkiem do biletu w kinie. Lub okulary migawkowe do…zresztą poczytaj. Jeśli szukasz tych pierwszych to bez różnicy czy z gazety za 5zł czy za 20zł na Allegro (zamiast papieru i folii, plastik).

Wszystko zależy jaki masz telewizor bądź monitor i oprogramowanie.

Na tych plastikach kolorowych to jakąś stereoskopie uzyskasz choć prędzej ci wykręci oczy niż coś zobaczysz bo technologia z 1983r.

Co do polaryzatorów to już inna sprawa ale mało kogo stać na TV 3D polaryzacyjny.

Rozumiem że masz urządzenie polaryzacyjne to jak najbardziej ten egzemplarz będzie dla ciebie.

Z własnego doświadczenia jednak uważam że technologia 3D w obecnych czasach wciąż raczkuje i doprowadza do uszkodzenia wzroku.

Obraz 3D powinien tworzyć się na telewizorze nie w naszej głowie.

popieram kolegę powyżej trzeba jeszcze zaczekać aby to było trochę bardziej bezpieczne i lepiej działające , tez szukałem takich okularów bo chciałem sprawdzić jak to działa i okazuje się że jak na tę chwile to jedynym sensownym wyjściem jest czekać aż będzie lepiej i taniej teraz to tylko możesz zakupić telewizor 3D+okulary od producenta i wtedy bedziesz pewny że uzyskasz zamierzony efekt ale to kosztuje krocie wiec mało kto sobie na to pozwoli.a oczy i tak bolą