Okulary 3D Anaglif RED - CYAN Papierowe czy Plastikowe?


(funbooster) #1

Witam

Ostatnio sobie zainstalowałem program TriDef 3D, i nawet wystarcza mi to 3D, które ten program generuje w grach. Mam okulary 3d takie papierkowe... czy zakup takich http://allegro.pl/okulary-3d-nvidia-vision-discovery-hit-i1730122711.html, poprawiłby jakość obrazu?

Pozdrawiam


(majcovsky) #2

Buahahahahahah - przepraszam, ale jak zobaczyłem znaczek nVidia na tej chińskiej podróbie, to aż płakać ze śmiechu mi się zachciało :smiley:


(sadaj72) #3

Przecież 3d vision discovery jest anaglifowe.


(SilberPunkt) #4

Zgoda. Ale to co sprzedawane jest na aukcji w niczym nie przypomina produktu nVidii.

A wracając do pytania autora wątku: moim zdaniem - nie.

:roll:


(Xparanienormalnyx) #5

Wszystko będzie lepsze od papierkowych okularków z folijkami, zamiast szkiełek. Niemniej jednak polecam kupić nieco droższe, i oczywiście oferowane jako zwykłe anaglify, a nie pseudo nvidia 3d vision (tutaj płacisz właśnie za tą ściemę, bo widać, że ogólnie materiał gówniany).


(funbooster) #6

No to dzięki za pomoc


#7

Teperek_Karol , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Igo Rak) #8

To są chyba prawdziwe okulary Nvidia 3D Vision. http://allegro.pl/okulary-nvidia-3d-vis ... 43782.html


(funbooster) #9

A tamte może nie? Te nie są anaglify tylko migawkowe, więc jest różnica...


(Xparanienormalnyx) #10

No nie, te co podałeś nie mają nic wspólnego z firmą Nvidia, a już tym bardziej z jej technologią #D Vision. Użyj czasem google czy wikipedii :wink:


(funbooster) #11

Nie chodzi mi o 3D Vision, tylko 3d vision discover więc jest różnicahttp://www.nvidia.pl/object/3D_Vision_Discover_Main_pl.html