Okulary do nauki języka niemieckiego - SITA

Chciałem spytac, czy warto takie okulary zakupic?Czy nie będę żałowac po zakupie??Proszę o dobrą radę… Dzięki

Okulary nie nauczą się za Ciebie języka obcego. Jeśli posiadasz zdolność koncentracji i potrafisz codziennie poświęcić temu jednemu zajęciu 45 min, to po co Ci “cudowne okulary”. Poza tym, gdyby były takie rewelacyjne, to dlaczego na całym świecie się języków obcych powszechnie za ich pomocą nie uczy?

Zamiast inwestować w coś niepewnego i nic nie dającego bez samokontroli lepiej zainwestuj w naukę metodą Callana w jakiejś szkole języków obcych, nauczysz się lepiej i szybciej języka obcego tą metodą :arrow: http://pl.wikipedia.org/wiki/Metoda_Callana

Pozdrawiam!

Przeniesione Poszukuję :arrow: Na luzie

Właśnie i Sita i metoda callana jest niepewna i mało skuteczna (przeczytaj chociażby wady z wikipedii). Moim zdaniem na te “świetne metody” nauki języka szkoda Twojego czasu i pieniędzy. Najlepsze są tradycyjne metody nauczania bo są skuteczne. Ale wiele ludzi daje się nabrać na np. Site - bo fajnie brzmi “angielski/niemiecki itp 4 razy szybciej” prawda? Ja osobiście chodziłem na zajęcia dodatkowe z angielskiego u mnie w mieście w Ośrodku kultury (grupa ok 8 osób). Obecnie chodzę do Britich Council w Warszawie i jestem bardzo zadowolony.

PS.

Dużo lepiej uczy się języka od native-speakera niż od polskiego nauczyciela.