Olympus FE-35 - Ile można nim zrobić zdjęć?

Wczoraj zakupiłem ten aparat i się na nim zawiodłem. Zrobiłem 20 zdjęć oraz 2 filmiki o długości 30 sekund i już baterie dołączone w zestawie padły.

uuoly100045.th.jpg

Czy to te baterie mogły być już rozładowane czy może aparaty na zwykłe paluszki szybciej padają?

Na stronie producenta max 25 fotek,zobacz w instrukcje powinno być wyszczególnione.Ważny jest też format zdjęcia jpeg,czy raw.

Do aparatu zapewne były dołaczone zwykłe baterie “rozruchowe” pozwalające na sprawdzenie aparatu i tym samym wykonanie kilku fotek , teraz najlepiej zakupić “akumulatorki” jak njawiększej pojemności , np. typ R6 pojemność około 3200-3700 mah , akumulatorki o takiej pojemności powinny wystarczyć na pełnym załadowaniu na około 150-200 zdjęć , zwykłe baterie nie nadają się do aparatów cyfrowych gdyż takie aparaty potrzebują dużo mocy a zwykła bateria takiej mocy nie zapewnia co powoduje bardzo szybkie jej wyczerpanie , pozatym aparat na ustawieniach manualnych zużywa mniej energi niż na “auto”, na “auto” cały czas pracuje autofokus i inne układy.