Olympus SP-510 - Wasze opinie

Witam, co sądzicie o tym aparacie?

Opłaca się go zakupić? Kosztuje 899 zł

PS. Co sądzicie jeszcze o tym: http://www.ceneo.pl/234857 ? ten jest za 888 zł

Proszę o odpowiedź

ziom ;] a do czego on ma ci służyć ??

@matix po co odkopujesz tematy? aparat już kupiłem więc temat można zamknąć.

Nie przepadam za Olimpusami mają słabe obiektywy i matryce…

Polecam Nikony…

Mam tego Olympusa i świetna sprawa. Niewiele apratów w tej klasie cenowej ma 10-krotny zoom optyczny (plus 5-cio cyfrowy). Bardziej sprawdza się tryb manualny, gdzie wszystko musisz ręcznie ustawiać - automatyczny działa średnio. W aparacie jest wbudowany mini program graficzny, do tworzenia np. kalendarzy itp itd. Za tą cenę się w miarę opłaca, jak kupiłem jakiś czas temu za 960 zł :slight_smile: . W pakiecie są 2 płyty z oprogramowaniem (średniej jakości), brak natomiast futerału. Aparat bardzo dobrze wykonany poza obiektywem z marnego plastiku. Świetnie sprawdzi się dla osób lubiących samodzielnie wszystko ustawiać. Oczywiście trybów automatycznych jest cała masa (np. specjalnie do aukcji internetowych, portrety itp itd). Ma cyfrowy stabilizator dobrze działający, Funkcję robienia zdjęć seryjnych (ale tylko kilka ujęć…). Wideo jest świetnej jakości, naprawdę (640x480 z dźwiękiem). Ja dokupiłem kartę Olympusa 1 GB - na pudełku karty masz nr seryjny, który wklepujesz do oprogramowania z aparatu i możesz robić zdjęcia panoramiczne 3D - super sprawa. I przy karcie (tylko olympusa) możesz robić szybki backup aparatu na pamięci wewnętrznej. Możnaby dużo tu pisać… są lepsze aparaty, ale z pewnością za tą cenę nie będziesz załować, a aparatów miałem wiele (chociaż niższych klas). Pozdrawiam

ziom ;] był na wierzchu :slight_smile: