Omega OM-265 pomocy błagam! pomocy!

kupiłem ta myszke przedwczoraj, dałem pełno pieniędzy za nia i zle działa! jak klikam lewy przycisk to tak jak bym klikał prawy a prawy działa już prawidłowo! co mam zrobić? sprawdzałem wszsytko w ustawieniach co się da. mam windows 7 home, dodam ze do tej myszki nie ma oprogramowania. straciłem pieniadze juz?

Na początek proszę zmienić temat na konkretny, popraw błędy, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

A czy mysz współpracuje z Windows 7, sprawdź ją na innym kompie ? czy jest dobra. Mysz ? PS2, USB - jak USB zmień port USB.

Panel sterowania -> Mysz -> tu zobacz czy nie masz zaznaczonej opcji -> przełącz przycisk podstawowy i pomocniczy

sprawdzałem te opcjie już. jak wejde do panelu myszki to jest tam na przykład tak opcjia jak szybkośc otwierania folderu do regulacji a ja nawet nie mogę tego sprawdzić bo mam 2 lewe przyciski. jak wcisnę byle jaka ikonkę to mi sie wyswietlaja opcjie z nią zwiazana zamiast otworzyć program. dzwoniłem do dystrybutora i om powiedział że to moze być wada i myszka do wymiany ale kazał sprawdzić na drugim kompie a ja nie mam takiej mozliwości aby to zrobić. zna ktos odpowiedz? myszka ma pozłcane usb i jest dobże wsadzona bo ktoś pytał.

Nie masz żadnego znajomego co ma ma komputer ? jak nie masz to przejdź się do jakiegoś sklepu komputerowego i poproś o sprawdzenie.

watpie aby ktos miał dla mnie czas aby mi myszkę sprawdzic. trudno 100 zł stracone to 1/10 wypłaty miesięcznej:(

czemu sie poddajesz od razu, poczytaj na forach zagranicznych, ew. gwarancja

To jest to samo co bym kupił samochód w salonie wyjechał za bramę i by mi potem silnik nie odpalał. Idź do tego sklepu gdzie kupiłeś i wymień. A nie narzekasz że straciłeś tyle kasy.

za taką kwotę śmiecia kupiłeś lol… już lepiej logitecha kupić.

Po za tym na pewno ktoś z znajomych ma 1 min by sprawdzić tą mysz to nic wielkiego, ew. idź do sklepu tam gdzie kupiłeś i też mogą sprawdzić jak będzie wadliwa to oddaj od razu na gwarancję.

nie znam angielskiego a w polskich stronach nie znalazłem nic oprócz tego ze wszędzie sa oferty sklepów co chcą ją sprzedac. nie podje się bo dzwoniłem przeciez do imporetera. myszka działa jak pisałem tylko ma 2 lewe przyciski a przynajmiej tak się zachowuje jakby je miała:(

ja wyczytałem, że oba jako prawy :smiley: . A kupowałaś w sklepie w mieście czy przez internet?

jeśli nie chce ci się iść do sklepu czy do kogoś to przynajmniej może za chce ci się coś z internetu zassać. Sciągnij sobie slax’a i uruchom z niego komputer jeśli pod nim też będzie ci się tak mysz zachowywała to do sklepu i reklamacja jeśli nie to odpisz to coś poradzimy.

Slaxa możesz ściągnąć >>>TUTAJ<<< kopiujesz go na pendrive odpalasz już na pendrive plik bootinst.bat zatwierdzasz w odpalonym oknie literę pendrive i uruchamiasz kompa z owego pendrive. Uruchomi się mała lecz przyjazna dystrybucja linux.

zrobiłem tak i ostatni raz takie nieznane oprogramowanie pobieram, jak właczyełm je z poziomu biosa i włożyłem pendrawia to mi się uruchomiło narzędzie windows do odsyskiwania systemu, to rochę trwało. próbowałem jeszcze kilka razy ale się uruchamialy jakies programy jak na przykład skanowanie pamięci przez windows też z poziomu biosa, myślałem już że nie uruchomię komputera… wyjełem pendraiwa. zrobię tak że pojadę do miasta i znajdę jakaś kafejkę internetowa i poprosze aby mi podłaczył moją myszke ze by sprawdzic a potem do sklepu gdzie kupiłem, tak będzie najlepiej, zrobię to jutro dopiero i napisze co jak wyszło.

czemu od razu w sklepie nie sprawdzisz przy sprzedawcy?

że nie znane dla ciebie to nie znaczy ze dla innych. Za owe oprogramowanie mogę ręczyć, a nie wiem w jaki sposób tym oprogramowanie doprowadziłeś sobie system na dysku do takiego stanu, widocznie uzdolniony jesteś.

myszka została wymieniona na gwarancji teamt mozna zamknąć

Dodane 15.09.2013 (N) 16:36

witam, przeprasza za duble post ale myszka się popsuła, nie kupujcie tego syfu. pierwsza się popsuła po zakupie a ta po ukończeniu gwarancji. nie polecam tego szajsu, pieniądze wyrzucone w błoto.