Ominięcie filtrowanie mac

Witam, mam internet bezprzewodowy w stacjonarnym kompie . Mam też laptopa w którym chcę mieć internet od tego samego dostawcy. Tylko ,że z laptopa nie jestem uprawniony. Sieć jest dostępna bez zabezpieczeń ,ale lapek połączyć się już nie chce . Jest na to jakiś sposób ?

http://www.dobreprogramy.pl/sunbeam96/S … 24402.html

Zmień MAC na ten z komputera stacjonarnego.

Tak, tylko ja mam windows 7 i mi nie chcę sie zmienić adres mac. Nie wiem czemu . Wiesz co z tym zrobić ?

Zrozumiałem to tak, że komputer stacjonarny jest podłączony bezprzewodowo do rutera i laptopa też bezprzewodowo chcesz podłączyć do routera. To moje pytanie gdzie jest router u ciebie? Piszesz o dostawcy internetu, napisz jaki masz internet radiowy, kablówka czy neostrada. Wtedy będzie można spróbować ci pomóc. Napisz też jaki to jest router?

Mam komputer stacjonarny ,który łączy się bezprzewodowoz punktem dostępu bez rutera . Laptopem chce sie połaczyc z bezprzewodową siecia mojego dostawcy z tą z którą łącze się przez kompa stacjonarnego , ale nie mogę bo jest chyba filtrowanie mac.

Zapewne pytanie retoryczne: czemu nie skontaktujesz się z dostawcą ?

W umowie jest pewnie 1 komputer, więc musisz zapłacić za drugi.

Bo on tym się już praktycznie nie zajmuję , ludzie mu za ten net nie płacą . On nawet nie sprawdza czy ktoś zapłacił czy nie . Dzwoniłem do niego ,ale on wiecznie nie ma czasu . Więc dlatego tu piszę.

Adres MAC idzie jeszcze zmienić w Menadżer urządzeń karty sieciowe,lecz musisz wpisać taki sam jak masz np na stacjonarnym.Potem wystarczy zresetować kartę i masz nowy adres MAC. Za zmianę odpowiada tam jedna z opcji Zaawansowane.