Ominiecie sim-locka w motorola v360

…od pewnego czasu na allegro jest tak zwany unlock sim,turbo sim,x-sim itp. i pytanie dotyczy właśnie tego czy ktoś z was używał tego typu urzadzenia do ominiecia sim-lock w motorola v360 jesli tak to prosze mi napisać z którego korzystaliście bo nigdzie nie jest napisane czy to działa z tym telefonem pytam was ponieważ nie chce kupic kota w worku.

Ja kiedyś montowałem turbo sima komuś w SE k770i i działa bardzo dobrze. Jeden minus, to fakt, że musiałem trochę kartę sim podciąć, a w aukcji było niby napisane, że montaż bez wycinania, ale inaczej nie dało rady go wpasować.

Myślę, że taki turbo sim zadziała i w Twojej Motoroli tylko zastanawiam się czy się opłaci. Telefon już leciwy więc pewnie gwarancji już nie ma, a więc można zdjąć simlocka, a koszt nie powinien być większy niż zakup turbo sima, no chyba że planujesz też wykorzystywać tego turbo sima w innych telefonach.

Ja mam u siebie turbo sim i nie narzekam na niego, mam karte plusa i orange (tylko sim) i działaja mi bez zarzutu, tez musiałem jedna z kart przyciąć delikatnie ale tak to działa bezproblemowo, chociaz u Ciebie tak jak kolega pisal nie wiadomo czy jest sens bo telefon stary…

Mniejsza z wycinaniem kart to mały pryszcz tylko chce zeby działała z moim telefonem czyli motorola v360 a ty djwok masz wlasnie ten telefon czy inny ??Poprostu nie chce zamowic kota w worku bo jak mi działać nie bedzie to w błoto wyrzuce pieniadze.

Według mnie turbosim będzie działał z Twoim telefonem. Jeśli Ty masz jakieś wątpliwości, to może po prostu zdejmij simlocka, nie powinno Cie drożej kosztować niż zakup turbosima.

Nie mam zamiaru wydawać na zdejmowanie simlocka ponieważ prawie każdy komis co sie tym zajmuje pierniczy soft i telefon pożniej sie zawiesza lub wyłacza.Pozatym chce to urzadzenie używać do nowszych modeli telefonów.

Nie wiem skąd taki pomysł, ale jeśli tak uważasz to kup wreszcie tego turbo sima, bo już długo wałkujesz ten temat. To nie jest zakup za 1000zł, nad czym tu się tyle zastanawiać?