Omnia HD filmy

Witam mam takie pytanie gdyz przy konwersacji filmow w HD na komputerze na telefon chciałbym aby zajmowalo to cały ekran w moim telefonie a tak nie jest.Uzywam programy OJOSoft i zazwyczaj konwertuje to na mp4 z rodzialki glownej filmu 1280x528 na 640x420 a i tak obraz na telefonie nie jest na calym ekranie to raz, a dwa chodzi mi o dzwiek jak sprawdzic jak dzwiek z filmu był glosny bo ten zdecydowanie jest za cichy mimo to ze Bit Rate jest na 256 k przy konwersacji

Ja do konwertowania filmów używam Allok Video to 3GP Converter i w nim sobie ustawiam jaką mam mieć głośność, jest pasek i przesuwam sobie(max może być 600), wybieram rozdzielczość, format, jakość video, jaki ma być kodek i dla mnie jest idealny.

No programik godny polecenia ale gdy wezme np na 300 % to dzwiek juz nie jest taki czysty tylko “trzeszczy” ale odziwo mam zapis koncertu w formacie mkv. ktory jak przerabiam na mp4 to dzwiek jest glosny i to bardzo a przy przerobieniu filmu tez z formatu mkv jest tak cichy ze ledwo co slysze w słuchawkach i co temu zaradzic

Ja jak konwertuje filmy to dźwięk ustawiam na 400 dobry i mi nie trzeszczy. Może w filmie masz złą jakość dźwięku i dlatego, bo ja takich problemów nie mam.