OMSI - OMNIBUS SIMULATOR - opinie?

Witajcie,

czy ktoś z was miał styczność z symulatorem OMSI - OMNIBUS SIMULATOR. Symulator wygląda dość pozytywnie ale niewiem jak jest w realiach, może jakieś opinie na temat tej gry? i czy pomimo wymagań 2GB Ramu ta gierka pujdzie na właśnie 2 GB Ramu bo więcej nie mam :stuck_out_tongue:

pozdrawiam

W realiach niestety testowałem tylko Virtual Bus (polska “proscizna” ale fajna) no i serię 18 Wheels of Steel (ogromne połacie terenu) - klimat podobny, ale to co widziałem na filmie OMSI to faktycznie fajnie wygląda, tylko kto wie jak szybko się znudzi. Może to tylko jedna z minigierek GTA:)

zainstalowalem gierke no i niesety okazalo sie ze kiepsko to wszystko dziala. Niby mozna edytowac wiele parametrow gry ale jednak nie jest to dobrze poskładany produkt. A dodatkowo teraz mam problem z usunięciem wszystkich plików które były związane z tą aplikacją ale o tym już w innym temacie

Jeśli interesuje cię ogólnie transport drogowy i ekonomia to zobacz darmową pozycja Transport Tycoon Deluxe - więcej zabawy a o wiele mniej wydasz

Nie ma tak naprawdę świetnych symulatorów autobusów i tirów. Najwyżej ekstra wygladają. One są zazwyczaj dobre, ale po pewnym czasie się nudzą. Widziałeś kiedyś (poza japońskimi pismami) dobrą recenzję tego typu gier? Chyba tylko GTA…