OneDrive usunął folder po ponownej instalacji

Witam,

 

Poniżej opis mojego problemu

 

W styczniu br. na Windows 7 zainstalowałem oprogramowanie Onedrive i wskazałem jeden folder do synchronizacji. W folderze tym były podfoldery z miesiącami (styczeń, luty, marzec). W marcu usunąłem onedrive’a, ponieważ ciągle coś synchronizował i tworzył sobie cache na lokalnym dysku, przez co w zastraszającym tempie traciłem wolne miejsce oraz komputer chodził wolniej. W kwietniu w folderze, którym wcześniej był folderem, który synchronizował się z chmurą utworzyłem kolejny podfolder “kwiecień”. W maju postanowiłem ponownie zainstalować onedrive, aby jednak miec kopie tych folderów. I tutaj zaczyna się problem, ponieważ po zainstalowaniu onedrive i wskazaniu folderu do synchronizacji (ten folder co poprzednim razem z podfolderami) okazało się, że on usunął sobie wszystkie foldery z miesiącami i zaczął je na nowo pobierać. Problem w tym, że w chmurze nie ma folderu “kwiecień”, ponieważ wtedy nie synchronizowałem go z chmurą. 

Podsumowując: 

Folder “kwiecień” został usunięty przez onedrive z dysku lokalnego, nie ma go w chmurze, więc jak go teraz odzyskać?

Spróbuj programem Recuva przywrócić ten folder z jego zawartością.

Aleth , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus