OneKey Recovery przestał działać

Chciałbym, używając onekey recovery, przywrócić system do wersji fabrycznej albo przywrócić partycję którą zapisałem zaraz po zakupie.

Niestety pojawia się komunikat “Program OneKey Recovery przestał działać” -> zamknij program.

Zaznaczam że nic nigdy nie kombinowałem z partycją D jedynie zaraz po zakupie laptopa nagrałem partycję zapasową tak jak należało.

Po dwóch latach gdy pierwszy raz potrzebuję skorzystać z OneKey Recovery, cholerstwo nie działa.

Może ktoś mi pomóc?

Też się z tym nabiedziłem (choć przyznaję, że w moim przypadku bawiłem się i to bardzo z partycjami).

Nagrałeś tę partycję gdzie? Podejrzewam, że na dysku D?

Z mojego doświadczenia wynika, że dobrze mieć backup na dysku zewnętrznym, a najporęczniej na dyskach DVD (z fabrycznego wychodzą 2), wtedy odtworzenie systemu to pestka. Sam kiedyś tego nie dopatrzyłem, ale znalazłem gdzieś radę w internecie: w najgorszym przypadku trzeba stworzyć sobie takie dyski korzystając z oryginalnego “factory” (który też dobrze sobie gdzieś dodatkowo skopiować), który trzeba wskazać kreatorowi jako kopię zapasową (mówię o Y530, ale pewnie w Y550 jest podobnie).

I jeszcze jedno: sprawdź czy nie przepełniłeś dysku D, zauważyłem, że OneKey tego nie lubi.

Ja mam beckup na dysku D i widzę że jest on w dalszym ciągu. Problem jest z programem OneKey Recovery, że nie chce działać.

Odinstalowałem go i zainstalowałem ponownie ale nic to nie dało. Gdy tylko skończyła się instalacja, ponownie wyskoczył błąd “Program OneKey Recovery przestał działać” -> zamknij program. A dysku d raczej nie przepełniłem, mam wolne jeszcze kilkanaście GB.

Macie jeszcze jakieś pomysły?