Onekey recovery

Witam, czy ktoś korzystał z programu onekey recovery? Czy sterowniki zostaną zatrzymane czy usunie je też i jak zrobić kopie zapasową? Oraz przywrócić ustawienia fabryczne help!

Nie, komputer zostanie przywrócony ze sterownikami oraz z windowsem preinstalowanym przez producenta z aktualizacjami starszymi nawet niż wydanymi w dniu zakupu komputera. Ile lat ma komputer? jesli jest już po gwarancji to najlepszą radą jaką mogę Tobie dać … wywal OneKey Recowery. Wywal wszystkie partycje z dysku łącznie te do odzyskiwania i Zainstaluj sobie windows 10 na kluczu Windows 7 lub 8, 8.1. Sterowniki ściągnij ze strony producenta. Wpisując model Po co trzymać nieaktualny system na komputerze wraz ze śmieciowymi aplikacjami od producenta zamulającymi start komputera skoro można mieć czysty legalny Windows.

Komputer ma miesiąc, był składany dokładnie mówiąc. Nie chce pracować z systemem win 10 ani 8 z powodów osobistych. Ale potrzebuje zrobić format dysku startowego a niestety nie mam płyty z Windowsem a nie chce pirata.

Zapisz sobie klucz aktywacyjny Windows. Pobierz iso za pomocą tej strony https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows7, stwórz pendriva z bootowalnym systemem za pomocą programu Rufus i zainstaluj system.
Edit: Właśnie zauważyłem że temat ma prawie 2 miesiące…ale to nic, może komuś się przyda.

1 polubienie